در مدت یک ماه جوش های صورتتان را درمان کنید!

1206

درمان جوش های صورت یکی از مشکلاتی است که همه افراد با آن درگیر هستند درمان این بیماری به خصوص برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به زیبایی صورت و پوستشان بسیار اهمیت می دهند. توصیه ما این است که به جای استفاده از محصولات شیمیایی و گران قیمت برای درمان مشکلات پوستی، یک بار استفاده از محصولات گیاهی و روغن های طبیعی را امتحان کنید.

در این مطلب با هم تجربه بریانا لوپز را در درمان سریع جوش های صورتش می خوانیم.

بریانا لوپز مدل آمریکایی توانسته است با استفاده از محصولات کاملا طبیعی جوش های صورتش را درمان کند و برنامه های روزانه مراقبت پوستی خود که ۳۰ روز زمان برده است را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

قبل و بعد

آکنه

بریانا می گوید روزهای سختی را به خاطر جوش های صورتم می گذراندم. گاهی اوقات خودم را در اتاق حبس می کردم چون دوست نداشتم کسی صورتم را به این شکل ببیند. مشکلات بدتری هم وجود دارد اما گاهی اوقات جوش های صورت غیرقابل تحمل می شوند و به همین دلیل بریانا تصمیم گرفت با آن ها مبارزه کند.

روش پاک کننده با روغن

آکنه

اولین قدم برای مراقبت از پوست استفاده از پاک کننده است. بریانا از روغن جوجوبا برای پاک کردن صورت استفاده می کند. او با مقداری روغن جوجوبا صورت را ماساژ می دهد و در آخر با یک حوله گرم صورت را پاک می کند. او این کار را روزانه ۲ بار تکرار می کند.

 


بیشتر بخوانید: درمان های خانگی برای درمان جوش صورت


استفاده از ماسک صورت

آکنه

بریانا از ماسک صورت نیز استفاده می کند. او ۲ قاشق غذا خوری عسل با نصف قاشق غذا خوری دارچین و نصف قاشق غذاخوری زردچوبه ترکیب می کند. سپس آن را به صورت می زند و بعد از یک ساعت صورت را با آب ملایم شستشو می دهد.

آکنه

بریانا گاهی اوقات از ماسک سولفور و یا ماسک خاک رس بنتونیت نیز استفاده می کند چون هر دو تاثیر آرام بخش و ترمیم کننده روی پوست دارند. او روزهایی که به صورت کرم پودر و یا پنکیک می زند از این ماسک ها استفاده می کند.

 


بیشتر بخوانید: ماسک ضد جوش برای درمان فوری جوش های صورت


مرطوب کننده

آکنه

گام بعدی مرطوب کننده است. بریانا روغن گل رز و روغن هویج را با چند قطره روغن ضروری اسطوخودوس ترکیب می کند و با حالت ضربه به صورت می زند. او زمانی که تصمیم دارد آرایش کند از این روغن ها به عنوان مرطوب کننده استفاده می کند.

 

مبارزه با زخم های جوش

آکنه

بریانا قبل از خواب مقداری کره شیا به جای جوش های صورت می زند و هیچوقت این کار را فراموش نمی کند چه آن روز آرایش کرده باشد چه نکرده باشد.

استفاده از مکمل های گیاهی

آکنه

بریانا از مکمل های milk thistle (شیر خار)، زردچوبه، kelp (جلبک دریایی) و buckthorn tree (سنجد تلخ) استفاده می کند اما پیشنهادش این است که قبل از استفاده از این مکمل ها حتما با پزشک متخصص مشورت کنید و تست آلرژی بگیرید.

 


بیشتر بخوانید: چگونه با آرایش جوش های صورت را بپوشانیم؟


و چندین توصیه دیگر

آکنه

بریانا فقط از محصولات طبیعی استفاده می کند. او بعد از یک هفته متوجه تغییرات واضحی در پوست خود شد و بعد از دو ماه آکنه های صورتش کاملا درمان شد. بریانا همیشه از کرم ضد آفتاب استفاده می کند.

منبع: bedunim.ir

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید