درمان فوری جوش و آکنه

245
شهسواری متخصص پوست و مو با اشاره به راهکار‌های رفع کامل جوش و لکه‌های صورت اظهار کرد: شاید شما هم از آن دسته افراد هستید که مرتبا در صدد رفع لکه‌های قهوه‌ای و جوش‌های صورت برآمده‌اید و به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسیدید. توصیه می‌شود که مهمترین و طبیعی‌ترین مواد را برای از بین بردن این ضایعات استفاده کنید. شرط تاثیرگذاری و به نتیجه رسیدن درست آن، مراقبت و انجام کارهایی است که به آن می‌پردازیم.
وی افزود: بهتر است از یک سیب کوچک و 3 قطره آبلیمو و یک قاشق چایخوری عسل برای بهبود مشکلات پوست خود استفاده کنید. بهتر است از این مواد شب و قبل از خواب استفاده کنید اما اگر برایتان مقدور نیست و هر ساعتی از روز که می‌توانید و آرامش دارید را انتخاب کنید و از این مواد استفاده کنید.
این متخصص پوست و مو تصریح کرد: یک سیب کوچک را از وسط نصف کنید، سپس آن را رنده کرده و نصف دیگر را همان موقع بخورید. سیب‌های رنده‌شده را صافی رد کنید، آب آن‌را به آرامی و به حالت دورانی از پایین به بالا با ماساژ بر روی صورت بمالید و صبر کنی تا خوب جذب پوست شده و خنک شود. بعد از ده تا پانزده دقیقه پوستتان را با آب سرد و خنک بشورید و از مخلوط عسل و آبلیمو استفاده کرده و آن‌را به همان شکل مذکور روی صورت بمالید و با نوک انگشتان به آرامی به پوستتان ضربه بزنید، حالت کشدار آن را حس می‌کنید که طبیعی است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از 10 دقیقه دوباره صورتتان را با آب سرد و خنک بشورید. توصیه می‌شود این کار را حتما تا چهل شب مرتب انجام دهید و نیمه‌ی سیب را حتما بخورید تا به نتیجه‌ی مطلوب برسید.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

 

 
 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید