دو روش حالت دار کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

4915
بالیاژ روی موهای مشکی

بسیاری از خانم ها علاقه زیادی به فر کردن یا حالت دار کردن موهایشان دارند اما همان طور که می دانید استفاده از ابزارهای حرارتی مانند سشوار، اتوی مو و بابلیس در طولانی مدت برای سلامت و زیبایی موها بسیار خطرناک است و ممکن است دچار ریزش مو، موخوره و مشکلات زیادی شویم. اما روش های بسیار ساده ای وجود دارد که می توانید در خانه و بدون کمترین آسیبی به موها، موهایتان را فر و حالت دار کنید. در این مطلب شما را با آسان ترین روش فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی آشنا می کنیم با ما همراه باشید.

 

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

ابتدا موهایتان را شسته و بعد نرم کننده بزنید. بعد از خشک شدن موها به اندازه ۸۰ درصد، موهایتان را شانه کنید و از وسط سر به دو نیم تقسیم کنید. سپس آنها را مانند طناب به دور خود بپیچانید.

حال موهای پیچ داده شده را دوباره دور خود پیچ داده تا دم خرگوشی شود. برای ثابت نگه داشتن از گیره مو و کش کمک بگیرید. یک شب بگذارید بماند. صبح موهایتان را باز کنید و از فر زیبای موهایتان لذت ببرید. 

اگر عجله دارید می توانید از سشوار برای خشک کردن موهایتان استفاده کنید.

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

 

اگر می خواهید فر موهایتان بیشتر شود می توانید موهایتان را به چهار قسمت تقسیم کنید و ببندید.

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

بعد از این که موهایتان را مانند تصویر بالا بستید اگر عجله دارید می توانید با استفاده از سشوار موهایتان را خشک کنید. یا می توانید با همین حالت بخوابید و صبح موهایتان را باز کنید و از فر زیبای آن لذت ببرید.

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

 

حالت دار کردن موها به روش بافتن موها

مثل روش قبل موهایتان را بشویید و نرم کننده بزنید. اجازه دهید موهایتان تا ۸۰ درصد خشک شوند. سپس آنها را شانه کنید و به دو دسته مساوی تقسیم کنید.

موهای نم دارتان را ببافید و شب بخوابید. صبح روز بعد بافت موها را باز کنید می بینید که روی موهایتان موج های زیبایی ایجاد شده است.

فر کردن موها بدون ابزارهای حرارتی

این روش‌ها، روش‌های کم آسیب و بی‌آسیب فر کردن مو هستند که قبل از هر میهمانی می‌توانید به کار ببرید.

بیشتر بخوانید:

آموزش فر کردن موها با اتو مو + فیلم

ایده های جالب برای فر کردن موها زمانی که خواب هستید

فر کردن موها با بیگودی / راهکارهایی برای افزایش دوام فر مو 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید