راز زیبایی و جذابیت جولیا رابرتز بازیگر مشهور هالیوود

874
جولیا رابرتز

جولیا رابرتز یکی از بازیگران نامی و ستاره مشهور هالیوود است که در سن ۵۱ سالگی همانند زنان ۳۰ ساله به نظر می رسد. او به لبخندهای همیشگی اش معروف است و بسیاری از هنرپیشه ها معتقدند که پوست او روز به روز جوان تر و شاداب تر می شود.

جولیا رابرتز در سال ۲۰۱۷ به عنوان زیباترین و جذاب ترین زن جهان انتخاب شد. اما راز زیبایی و مراقبت پوست او چیست؟

 

جولیا رابرتز

آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید

هرچند شستن آرایش در هنگام خواب کار سختی است، اما رابرتز بر شستن صورت پیش از خواب تاکید دارد. باقی ماندن مواد آرایشی بر روی پوست موجب بسته شدن منافذ پوستی و در نتیجه جوش و آکنه می شود.

 

آبرسانی به پوست را فراموش نکنید

رابرتز می گوید من همیشه لایه هایی از مرطوب کننده را به پوست خود می زنم، به خصوص زمانی که می خواهم به سفر بروم. مثلا امروز که می خواستم سوار هواپیما شوم، مقدار زیادی محصولات آبرسان را به پوست خود زدم. آنقدر لیز شده بودم که اگر کسی مرا بغل می کرد از دستش لیز می خوردم.

جولیا رابرتز

 

مراقبت از پوست دست ها را فراموش نکنید

وقتی صحبت مراقبت از پوست به میان می آید، همه تصور می کنند که منظور، فقط مراقبت از پوست صورت است. اما علائم پیری بر روی دست ها هم ظاهر می شوند. جولیا برای پیشگیری از پیری دست ها استفاده از یک کرم آبرسان را توصیه می کند. دست اغلب زنان به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده خشک می شود، به همین دلیل استفاده از محصولات مرطوب کننده آبرسان نقش مهمی در جوانسازی پوست دارد.

 


بیشتر بخوانید: برنامه روتین شبانه مراقبت از پوست


هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید

رابرترز می گوید من و فرزندانم سعی می کنیم خود را از اشعه های مضر خورشید حفظ کنیم. “به عنوان یک مادر مسئول با سه فرزند که دوست دارند همیشه بیرون باشند، سعی می کنم همیشه از یک ضد آفتاب خوب برای خودم و آنها استفاده کنم.”

جولیا رابرتز

 

از ورزش کردن غافل نشوید

رابرتز علاوه بر یوگا که به کاهش وزن او می انجامد، به پلایومتریک، پیلاتس و ورزش های آبی نیز علاقمند هست. وی میگوید که به ورزش کردن علاقه چندانی ندارد اما احساس خوبی راکه پس از ورزش کردن تجربه می‌کند، سبب می‌شود که از انجام آن دست نکشد.

 

دندان ها را هر روز با جوش شیرین بشویید

مسلم هست برای زنی چون خانم رابرتز که به لبخندهای زیبای خود مشهور هست، زیبایی دندان ها از اهمیت فراوانی برخوردار هست.  جالب است بدانید که راز لبخند زیبای او تنها یک ماده ارزان قیمت به نام جوش شیرین است. “من دندانهایم را هر روز با جوش شیرین می شویم. یادم می آید که پدربزرگم همیشه مقدار زیادی از خمیر آن را روی مسواک می گذاشت و با آن دندانهایش را مسواک می کرد. در طول کل زندگی اش تنها یک پوسیدگی در دهانش بود.

جولیا رابرتز

 

جولیا رابرتز جولیا رابرتز

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید