راهنمای ست کردن لباس با رنگ سبز

59329
ست کردن لباس با رنگ سبز

رنگ سبز از آن دسته رنگ هایی است که  حتما باید اصول ست کردن رنگ سبز با رنگ های دیگر را بدانیم زیرا این رنگ با هر رنگی ست نمی شود. رنگ سبز به خصوص سبز تیره طرفداران زیادی در دنیای مد دارد و نشان دهنده سرزندگی و اعتماد به نفس است همچنین برای اطرافیان آرامش خاصی به همراه دارد. رنگ سبز دارای تن های پررنگ و کمرنگ است. رنگ سبز در اصطلاح رنگ خنثی است این به این معنی است که دقیقا وسط رنگ های گرم و سرد واقع شده است.

 

اصول کلی ست کردن لباس با رنگ سبز

 

ست لباس سبز با رنگ زرد و نارنجی

برای زیباتر شدن ست لباس با رنگ سبز بهتر است رنگ سبز تیره را با رنگ های شادی مثل زرد و نارنجی استفاده کنید. به عنوان مثلا یک مانتوی زیتونی با کیف و کفش نارنجی. البته در به کار بردن رنگ زرد بهتر است از تونالیته های روشن زرد استفاده شود. البته رنگ سفید هم به عنوان رنگ سوم این ست لباس ترکیب بسیار بسیار زیبایی را به ست لباس زیبایی شما می دهد.

ست کردن لباس با رنگ سبز ست کردن لباس با رنگ سبز

 

ست لباس سبز با بنفش

در ست لباس با بنفش در نظر داشته باشید از بنفش هایی استفاده شود که به صورتی متمایل شود و خیلی جیغ نباشد. البته از بنفش ارغوانی بسیار تیره یا بادمجانی در کنار سبز تیره می توان استفاده کرد.

ست کردن لباس با رنگ سبز ست کردن لباس با رنگ سبز ست کردن لباس با رنگ سبز

 

ست رنگ سبز با قرمز

همانطور که قبلا گفتیم ست لباس سبز با رنگ قرمز زیبا می شود .البته این به تن رنگ ها هم بستگی دارد. ترکیب رنگ سبز تیره با قرمز به شما یک ست لباس کلاسیک و جذاب را میدهد.

 

ست کردن لباس با رنگ سبز

 

ست کردن لباس سبز با رنگ آبی تیره و سبز 

رنگ آبی تیره یا سورمه ای هم از آن دست رنگ هایی است که با سبز تیره بسیار همخوانی دارد و یک استایل شیک و جذاب برایتان ایجاد می کند. این ست مناسب مکان های اداری نیز هست.

ست کردن لباس با رنگ سبز بلوز سبز با چه رنگی ست می شه

ست کردن لباس با رنگ سبز

ست کردن لباس با رنگ سبز

ست لباس سبز با رنگ های خنثی

باید بگوییم که همیشه باید سه رنگ را در ست لباس به کار ببرید : دو رنگ مکمل یا مشابه را به همراه یک رنگ خنثی. یک رنگ خنثی که بسیار بسیار در کنار سبز زیبا میشود رنگ کرم  می باشد. رنگ کرمی که سبز یا زرد در آن مشهود است. البته رنگ سفید هم می‌تواند در ست لباس شما مناسب باشد.

ست کردن لباس با رنگ سبز ست کردن لباس با رنگ سبز

ست کردن لباس با رنگ سبز

بیشتر بخوانید:

نحوه ست کردن لباس و مانتو با دامن پلیسه دار

ایده هایی برای ست کردن کیف و کفش با لباس

۱۰ ترکیب رنگ محبوب و پرکاربرد در ست کردن لباس

نکاتی درباره ست کردن لباس های پلنگی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید