رنگ سال ۲۰۱۷ چیست؟

463

رنگ سال ۲۰۱۷

بنفش

 

از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال هر ساله در ماه دسامبر انتخاب و اعلام می کند. این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند. این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

 

برای تبدیل حال و هوای موجود در جامعه، تیمی شروع به بررسی کرده تا رنگی را که استفاده صعودی در جامعه داشته و در بیشتر بخش ها ی طراحی قابل استفاده باشد را انتخاب کنند. رنگ سال ۲۰۱۷ پنتون ترکیب رنگ یاسی و بنفش است رنگ انتخاب شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ پانتون رنگ سبز طبیعی است که نشان از متانت و آرامش می باشند آنچه باید بدانیم این است که هر رنگی معانی ذاتی و سمبلیک مختص به خود را دارد.

 

بنفش

 

بنفش

 

بنفش

 

در کنار سبز پنتون البته دیگر طراحان نیز رنگ هایی را برای مد سال ۱۳۹۶ انتخاب کرده اند. این‌ها نیز قرار است بخشی از رنگ مد باشند.

بنفش۲۱۱۷-۳۰ مور، موشی SW6039 شروین ویلیامز و البته سبز ۱۵-۰۳۴۳ پنتون همه انتخاب های رنگ‌ مدل سال ۲۰۱۷ هستند پس بهتر است پیش از رسیدن به این سال نگاهی به مد روز ۲۰۱۷ و رنگی که در همه جا حتی در رنگ موی سال نیز ممکن است ببینید بیاندازید.

 

منبع: بیتوته

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید