رنگ سال 2020 و 99 مشخص شد؛ رنگی اصیل و کلاسیک

2569
رنگ سال 2020

بر طبق رسم هر ساله در روزهای آخر سال و چند روز مانده به سال نو میلادی، موسسه پنتون رنگ مورد نظر خود را به عنوان رنگ سال اعلام می کند. این رنگ بر طبق نظرسنجی های انجام شده انتخاب می شود. کمپانی Pantone رنگ سال ۲۰۲۰ را آبی کلاسیک اعلام کرد که تقریبا معادل آبی پررنگ یا سورمه ای است.

این رنگ به صورت رسمی توسط شرکت پنتون اعلام شده و کاملا معتبر می باشد.

چندی پیش برخی سایت‌های داخلی و خارجی حدس هایی در این زمینه زدند و اعلام کردند که رنگ سال ۲۰۲۰ سفید مرجانی خواهد بود. اما در واقع رنگ سال آبی کلاسیک است که بسیار زیبا و هیجان انگیز بوده است.

رنگ سال 2020

رنگ سال ۲۰۲۰ – آبی کلاسیک

لوری پرسمان، معاون موسسه رنگ پنتون که رنگ سال ۲۰۲۰ را انتخاب کرد، گفت: “این رنگی است که پیش‌بینی می‌کند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. این آبی اطمینان بخش، پر از آرامش و اعتماد به نفس است و به راحتی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد.”

رنگ آبی کلاسیک یا به قولی رنگ آبی عمیق بسیار زیبا بوده و می‌تواند ترکیبی از آن را در دنیای اطراف دید. بارزترین این رنگ در عمق آسمان در هنگام غروب یا حتی در آسمان شب دیده می‌شود.

رنگ سال 2020

 

این رنگ برای همه‌ی افراد اعم از زن و مرد، پیر و جوان و حتی کودکان مناسب خواهد بود و با رنگ های بسیاری ترکیب می شود.

حالا که رنگ سال جدید انتخاب شده است بسیاری از افراد تمایل دارند تا در رنگ مدل لباس خود یا دکوراسیون منزلشان از آن استفاده کنند. شما می توانید این رنگ را با فیروزه‌ای، بنفش یاسی، سبز فسفری، قهوه‌ای، خاکستری، لیمویی، نارنجی، سبز، قرمز و سفید برای ست کردن لباستان استفاده کنید.

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020 رنگ سال 2020 رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید