معرفی رنگ موهایی که در سال 2021 و 1400 ترند هستند

9139
رنگ موهای ترند 2021

با شروع سال ۲۰۲۱ رنگ موهای جدید از سوی متخصصان آرایش و زیبایی به عنوان رنگ موهای ترند سال جدید معرفی شده اند و اگر شما تمایل دارید در سال جدید تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد کنید می توانید از رنگ موهای معرفی شده ایده بگیرید تا بتوانید تغییرات جدید و جذابی را برای موهای خود به وجود بیاورید!

رنگ موهای ترند ۲۰۲۱

رنگ موی فندقی

رنگ موی فندقی با تم شاد و گرم در کنار درخشش خود می‌تواند همان گزینه‌ای باشد که برای رنگ موهای خود نیاز دارید. علاوه بر این، می‌توانید به‌عنوان هایلایت در موهای تیره هم از این رنگ موی سال ۲۰۲۱ استفاده نمایید.

فندقی

رنگ موی شنی

اگر می خواهید با رنگ‌های گرم به استقبال سال جدید بروید، رنگ موی شنی، جزو بهترین انواع رنگ موی سال ۲۰۲۱ است.

شنی

هایلایت مو در اطراف صورت

در سال ۲۰۲۱ نیز، هایلایت مو در اطراف صورت همچنان پرطرفدار هست. این سبک از هایلایت مو در اطراف صورت، در سال ۲۰۲۱، بسیار ظریف‌تر شده و از رنگ مویی که فقط چند درجه با رنگ طبیعی موها تفاوت داره، برای هایلایت کردن جلو موها استفاده میشود.

هایلایت چانکی

بلوند یخی

رنگ موی بلوند یخی یکی از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب میان سلبریتی ها بوده است و امسال هم جزو رنگ موهای ترند می باشد. به این دلیل که رنگ یخی حالتی سرد به چهره می بخشد بهتر است که از آرایش های گرم و زنده استفاده کنید.

بلوند یخی

رنگ مو قرمز مسی

اگر موهاتون به طور طبیعی دارای رنگ قرمز هست میتونید با استفاده از هایلایتهای ظریف به رنگ مسی در سر تا سر موها، رنگ مویی فوق العاده جذاب و براق داشته باشید. این رنگ مو برای افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند بسیار مناسب است.

مسی

مشکی پرکلاغی براق

رنگ موی مشکی پرکلاغی به معنای واقعی کلمه، همیشه زیبا و مد روز است.  تنالیتۀ رنگ موی مشکلی، گسترده‌تر از آن است که در وهلۀ اول به ذهن می‌آید و اینکه شما بتوانید به آن سیاهی و درخشش مناسب دست پیدا کنید، هنر شما را نشان می‌دهد!

مشکی براق

بلوند قارچی

رنگ موی بلوند قارچی یا mushroom blonde یک رنگ مو خنثی است که شامل سایه های ظریف مختلف قهوه ای، بلوند و خاکستری است. بنابراین ، اگر به دنبال پوشاندن سفیدیهای موهای خود هستید ، قهوه ای قارچ مطمئناً رنگ موی مناسبی است که باید در نظر بگیرید.

بلوند قارچی

هایلایت های پاستلی

در سال ۲۰۲۱، رنگ مو های پاستلی جز رنگ موهای بسیار محبوبی هست که ممکنه در هر کجای دنیا ان را مشاهده کنید! حتی اگر نمی خواهید که کل موهایتان را با رنگ های پاستلی رنگ کنید می توانید از هایلایت های زیبای آن روی موهایتان بهره بگیرید.

هایلایت پاستیلی

بیشتر بخوانید:

تکنیک های طلایی برای ماندگاری و ثبات بیشتر رنگ مو

معرفی انواع رنگ موی موقت و روش استفاده از آنها

ترکیب رنگ موهای زیبا و جذاب بدون دکلره

معرفی رنگ موهایی که در سال ۲۰۲۰ و ۹۹ پرطرفدار هستند

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید