روش های ستاره های سینما برای زیبایی پوست

494

استفاده از روش های طبیعی و مواد موجود در طبیعت برای محافظت و زیبایی پوست همیشه مورد توجه کارشناسان و متخصصان زیبایی و مراقبت از پوست بوده است و ستاره های سینما نیز همیشه به این روش ها توجه ویژه ای داشته اند.

مرطوب نگهداشتن پوست در هوای خشک این روزها کار بسیار سختی می باشد .هوای خشک باعث چین و چروک پوست می شود.برای مراقبت از پوست روش های متنوعی آمده است اما در زیر سلبریتی ها از روش های طبیعی استفاده می کنند .

کیم کارداشیان: جلبک دریایی : 

زیبایی پوست

سوشی غذای خوش طعمی می باشد اما می توان از آن به عنوان مرطوب کننده پوست نیز استفاده کرد کیم کارداشیان اعتراف کرده است که راز زیبایی و نرم بودن پوست استفاده از جلبک دریایی است . او متعقد است که ویتامین ب این ماده خاصیت ضد التهاب دارد و قرمزی و جوش های پوست را از بین می برد.


اسکارلت جوهانسون: سرکه

زیبایی پوست

ستاره ها از سرکه سیب برای شستن و حالت دادن موهایشان استفاده می کنند اما برای پوست شان نه ؛ اسکارلت برای از بین بردن لکه های پوست خود و از بین بردن آکنه از سرکه سیب استفاده می کتد  او می گوید : من به دنبال ماده ای طبیعی برای صورتم بودم که سرکه سیب را پیدا کردم. این ماده تاثیر فوق العاده ای روی صورت من گذاشت


 

هلی بری: دانه قهوه

پوست صاف

هلی بری دانه های قهوه را با شامپو بدنش  ترکیب می کند و به بدن خود می زند تا پوستی نرم داشته باشد او می گوید دانه های قهوه چون دارای کافئین طبیعی هستند جریان خون را بالا می برند و پوست را نرم می کنند.


 

ویکتوریا بکهام: مدفوع پرنده

زیبایی پوست

راز زیبایی پوست ویکتوریا بکهام، مدفوع پرنده است .این خواننده سابق گروه «Spice Girl» و همسرش از روش های ژاپنی برای پاک کردن چرک های صورت شان استفاده می کنند. ویکتوریا در مصاحبه ای گفت که آنقدر از این ماده راضی ست که هر روز صورت اش را با کرم حاوی مدفوع پرنده می شوید.


 

آنجلینا جولی: تخم ماهی

آنجلینا جولی

حتما برایتان جالب است که راز زیبایی پوست آنجلینا جولی را بدانید. آنجلینا به تخم ماهی علاقه زیادی دارد به طوری که علاوه بر مصرف خوراکی آن، آن را به پوست صورت اش نیز می مالد. به گفته او این ماده پوست را سفت کرده و از چین و چروک نیز جلوگیری می کند.

منبع: payju.ir

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here