روش هایی برای ست کردن پالتو قرمز

1512
استایل با پالتو قرمز

قرمز رنگ عشق، اشتیاق، اعتماد به نفس، فریبنده و اغوا کننده و در عین حال رنگ خشونت، خشم و خطر و گاهی نماد جرم و گناه است. از آنجایی که رنگ قرمز جزو رنگ های گرم محسوب می شود بنابراین برای فصل پاییز بسیار مناسب است. اگر برای اولین بار این رنگ را برای لباس خود انتخاب کنید، ما می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه پالتوهای قرمز را به روشی مناسب بپوشید و تیپی مناسب داشته باشید، پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

استایل سر تا پا قرمز

با وجود اینکه تیپ سر تا پا قرمز می‌تواند جسورانه باشد اما در عین حال به طور غیرقابل باوری زیبا و کاملاً ترند است. این استایل می تواند نشان دهنده اعتماد به نفس فوق العاده شما باشد.

استایل با پالتو قرمز

استایل با پالتو قرمز

قرمز با رنگ های خنثی 

یکی از راحت ترین راه ها برای ست کردن رنگ قرمز، ست کردن آن با رنگ های خنثی مانند مشکی، کرم، سفید و طوسی است. البته به یاد داشته‌ باشید هر قرمزی هم با سفید و سیاه جور در نمی آید و این اشتباه است که هر قرمزی را با سیاه یا سفید ست کنید. معمولا قرمزهای تیره تر با مشکی و قرمزهای روشن با سفید مناسب هستند. طوسی هم از آن رنگ هایی است که همیشه کنار قرمز زیبا و جذاب به نظر می رسد.

استایل با پالتو قرمز استایل با پالتو قرمز استایل با پالتو قرمز استایل با پالتو قرمز

 

قرمز با بنفش و صورتی

شما می توانید پالتو قرمز خود را با رنگ های صورتی یا بنفش ست کنید. ین ترکیب می‌تواند بسیار تکمیل کننده باشد و به راحتی می‌تواند برای شما ظاهری به روز و زیبا درست کند. تنها کافیست تا سعی کنید دامن صورتی پاستیلی را با یک پالتو قرمز برای خود سِت کنید.

استایل با پالتو قرمز استایل با پالتو قرمز

 

قرمز با جین

شاید دوست داشته باشید که استایل همیشگی خود را کمی متفاوت کنید.در این صورت می‌توانید از جین به همراه یک پالتو قرمز بهره ببرید. فرقی نمی کند شلوار جین تان روشن باشد یا تیره.

استایل با پالتو قرمز

استایل با پالتو قرمز

استایل با پالتو قرمز

پالتو قرمز با چرم

ترکیب قرمز و چرم انتخابی عالی برای آن موقعیت‌هایی است که می‌خواهید روحیات خاص خود را به رخ دیگران بکشید. در حالی که شما می‌توانید این استایل را در طول روز هم داشته باشید اما این استایل به طور خاص برای شب‌ها بسیار عالی است.

استایل با پالتو قرمز

برگرفته از styley.ir

بیشتر بخوانید:

اصول ست کردن شلوار مام استایل و ست های پیشنهادی

راهنمای ست کردن پالتوی کرم و نسکافه ای

ایده های اصولی برای ست کردن لباس جین

راهنمای ست کردن لباس با رنگ سبز

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید