رژ لب هایی که باید در کیف لوازم آرایشتان باشد!

3073

داشتن رژ لب های زیبا و خوش رنگ با ماندگاری بالا یکی از دغدغه های همه خانم هاست همچنین مهم است که این رژ لب ها به صورت شما بیاید و آرایش شما را زیباتر کند. اما چند رنگ رژ لب از رژهای براق و پررنگ گرفته تا رژلب های رنگ پوست وجود دارد که به همه صورت ها و همه پوست ها می آید و همه خانم های جذاب و خوش چهره باید آن ها را در لوازم آرایش خود داشته باشند ؛ ما امروز می خواهیم به معرفی رژلب های جدید سال ۲۰۱۸ بپردازیم:

 

۱- قرمز و پررنگ

رژلب های قرمز براق سالها در کره جنوبی مد بودند و الان هم مثل همیشه روی مد هستند. این رنگ بسیار جذاب، زیبا و چشمگیر است و برای تمام فصول سال مناسب اند.

انتخاب رنگ رز لب

 


بیشتر بخوانید: رژ لب قرمز مناسب پوستتان را انتخاب کنید


 

۲- هلویی، زرد پررنگ و مرجانی

هلویی، زرد یا مرجانی؟ این رنگ ها همه از خانواده نارنجی هستند و آنقدر به هم شبیه اند که اصلا نمی دانیم کدام، کدام است! تنها چیزی که می دانیم این است که این رنگ را همه جا می بینیم-روی پلکها، گونه ها و حالا هم روی لبها! این رنگ بی همتا برای فصل تابستان بسیار مناسب است.

انتخاب رنگ رز لب

 

۳- رژلب های بیرنگ

اگر شما هم مثل من عاشق سلبریتی های کره ای باشید، حتما تابحال فهمیده اید که این رژلب ها برای مدت زیادی محبوب بوده اند. کمی از این روی مرکز لبتان بریزید و سپس با انگشت یا یک برس آن را به سمت گوشه ها پخش کنید.

انتخاب رنگ رز لب

 


بیشتر بخوانید: چگونه رژ لب تیره بزنیم؟


 

۴- رژلب دودی

من فکر می کنم هر دختری باید یکی از این رژلب های مات داشته باشد. این رنگ بسیار خاص است و تجدید کردن آن بسیار راحت است. یک رژلب با بافت نرم انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی با دست آن را روی لبتان بمالید. این رنگ برای پائیز و فصل های سرد خیلی خوب است.

 

انتخاب رنگ رز لب

 

۵- براق کننده لب

این براق کننده ها فوق العاده اند! آنها لب ها را مرطوب و درخشان می کنند. ما می توانید آن را به تنهایی یا روی رژلب دلخواهتان بزنید. مهم نیست که رژلبتان خواص مرطوب کنندگی دارد یا نه، باید هفته ای دو یا سه بار لبهایتان را لایه برداری کنید و حتما از ویتامینه لب استفاده کنید.

انتخاب رنگ رز لب

منبع: glamora.com

 

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here