کدام رنگ سایه چشمان قهوه ای را جذاب تر می کند؟

10381
چشم قهوه ای

تقریبا همه خانم ها بلدند آرایش کنند اما درست آرایش کردن یک مهارت است. یک آرایش خوب باعث می شود همیشه زیبا به نظر برسید و بهترین تصویر از خود را برای بقیه به نمایش بگذارید. یکی از مهارت هایی که باید برای آرایش حرفه ای داشته باشید شناخت رنگ هاست.

اگر جزو افرادی هستید که چشم های قهوه ای دارید پس بهتر است این مطلب را مطالعه کنید. زیرا برای جذاب تر شدن آرایش چشم باید بدانید با چه رنگ سایه ای آرایش کنید تا جذابیت چشم ها دوچندان شود و به آرایش صورت خود جلوه ای خاص ببخشید.

 

 1. سایه طلایی- دودی برای چشمان قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای

اگر چشمان قهوه ای- فندقی دارید، یکی از بهترین سایه ها، طلایی ست. چرا که رنگ طلایی کمک می کند تا رنگ زرد در چشمان قهوه ای شما به خوبی بیرون بیاید. البته کاملا طلایی کردن پلک چشم اصلا پیشنهاد نمی شود، بهتر است که از ترکیب رنگی شبیه به عکس بالا، چشم قهوه ای- دودی، استفاده کنید. اگر رنگ دودی را دوست ندارید، رنگ طلایی را با رنگ برنز و یا مسی ترکیب کنید تا مکمل چشمان قهوه ای شما باشد.

 1. سایه آبی براق برای چشمان قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای

چرا ما عاشق آبی براق برای چشمان قهوه ای هستیم؟ به این خاطر است که سردی رنگ آبی با گرمی رنگ قهوه ای چشم تضاد ایجاد می کند. البته باید دقت کنید که همه رنگ های آبی انتخاب مناسبی نیستند. از رنگ آبی براق مثل آبی رویال یا آبی کاربنی استفاده کنید. نکته دیگری که باید اضافه کنیم این است که زمانی که از آبی رویال استفاده می کنید، با آن خط چشم بکشید، این کار کمک می کند که کنتراست لازمه ایجاد شود و همچنین قسمت سفید چشمان شما به خوبی بدرخشد.

 


بیشتر بخوانید: آموزش تصویری سایه زدن چشم با جزئیات کامل پشت پلک


 1.  سایه نقره ای برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

از رنگ نقره ای دودی و یا فقط نقره ای ساده استفاده کنید. این رنگ باعث می شود که فوق العاده بنظر  برسید. دقیقا مثل سایه آبی براق، رنگ سرد نقره ای، تضاد زیبایی با  قهوه ای چشمان شما بوجود می آورد. شما نمی توانید در استفاده از این رنگ شک کنید! یک نکته مهم! حجم زیادی از رنگ نقره ای را در پلک پایین چشمتان نزنید، چرا که این کار باعث می شود که دایره های تیره زیر چشم بیشتر خود را نشان دهند.

 1.  سایه طلایی و بنفش برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

آیا می دانید که سایه بنفش بهترین انتخاب برای هر رنگ چشمی است؟ بله خانوم ها! اگر از این رنگ سایه فرار می کردید، زمان آن رسیده که همین الان به چشمانتان سایه بنفش بزنید! بنفش یکی از رنگ های انعطاف پذیر است، چرا که با هر رنگ مو، پوست، و چشم به خوبی جور می شود. حدس بزنید چه اتفاقی افتاده است؟ سایه بنفش برای چشمان قهوه ای بسیار عالی است زیرا قهوه ای و بنفش در چرخه رنگها، تضاد بالایی دارند. پیشنهاد ما سایه بنفش با ته رنگ مایل به آبی و یا ترکیب بنفش و طلایی است.

 


بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم حرفه ای با تصاویر


 

 1. آرایش چشم عروس/ سایه برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

آیا بزرگترین روز زندگیتان به زودی فرا می رسد؟ یا یکی از دوستان یا نزدیکانتان به زودی ازدواج می کند؟ شدیدا این آرایش چشم عروس برای خانم های چشم قهوه ای پیشنهاد می کنیم. دقیقا مثل هر آرایش دیگر عروس، ما می خواهیم که آن را ساده و زیبا نگه داریم. اما البته که هدف این نیست که اینقدر ساده باشد که شبیه یک آرایش روزانه بنظر برسد. یک خط چشم بلند، و سایه با رنگ طبیعی کمک می کند که عالی بنظر برسید.

 1. سایه فیروزه ای و ارغوانی برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

سبز یکی از سایه های عالی برای چشمان قهوه ای است که می توانید استفاده کنید! اگر چشمان شما قهوه ای فندقی رنگ باشد، خیلی عالی بنظر خواهید رسید. اما اگر چشمانی به رنگ کاملا قهوه ای دارید، سبز فیروزه ای انتخاب بی نظیری خواهد بود! این رنگ کمک می کند که چشمان شما برجسته تر بنظر برسد و نگاه جذاب تری خواهید داشت. کمی سایه هلویی رنگ در ترکیب خود استفاده کنید تا ملایم تر بنظر برسد.

 1. چشمانی براق مناسب تعطیلات

  آرایش چشم قهوه ای

هنوز تعطیلات تمام نشده ، و این رنگ آرایش چشم بسیار مناسب برای این فصل است. حتی اگر قرار ملاقات مهمی دارید و یا شاید می خواهید در یک مهمانی رسمی شرکت کنید، سایه طلایی شامپاینی برای چشمان قهوه ای انتخاب بسیار عالی خواهد بود.

 

 1. سایه آبی و نقره ای برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

ما متوجه شدیم که رنگ آبی و نقره ای برای چشمان قهوه ای شما انتخاب بسیار مناسبی می باشد. خب، اگر این دو رنگ را با هم ترکیب کنیم چگونه بنظر می رسد؟ ترکیب رنگ سایه آبی و نقره ای به طور خیره کننده ای مناسب چشمان آبی شما است. وقتی که می گویم خیره کننده، منظورم این است که هر کس با دیدن شما میخ کوب زیباییتان خواهد شد. از رنگ نقره ای در گوشه داخلی چشمانتان استفاده کنید و کار خود را به سمت گوشه دیگر چشم ادامه دهید و هر چه به ابتدای پلک چشم نزدیک تر می شوید، از آبی تیره تری استفاده کنید. فراموش نکنید که توی چشمان خود خطی به رنگ آبی رویال بکشید.

 


بیشتر بخوانید: آموزش آرایش چشم طبیعی و ساده برای مبتدی ها با تصاویر


 

 1. سایه زیتونی و ارغوانی برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

اگر ترکیب رنگ ارغوانی و سبز برای سایه انتخاب کنید باعث درخشیدن چشمان قهوه ای- فندقی شما می شود. این رنگ سایه برای فصل بهار و تابستان بهترین انتخاب است. این ترکیب رنگ بسیار با طراوت و شاداب است! ممکن است که این ترکیب رنگی که معمولا برای سایه چشمانتان استفاده می کنید نباشد ولی خانوم های عزیز، وقت تغییر رسیده!

 1. سایه سرخ و دودی برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

بالاخره رسیدیم به رنگ مورد علاقه من! من عاشق ترکیب رنگ سایه سرخ و دودی برای چشمان قهوه ای هستم. ترکیبی از صورتی و بنفش، مکملی است برای چشمان قهوه ای. من از این ترکیب رنگ خیلی استفاده کرده ام، اجازه بدهید بگویم که هر بار که این رنگ سایه را زدم، انرژی مثبت زیادی از اطرافیانم گرفتم.

 

 1. آرایش چشم روزانه برای چشمان قهوه ای

  آرایش چشم قهوه ای

تا الان درباره آرایش چشم دودی، آرایش چشم عروس، و آرایش های با رنگ های براق صحبت کردیم. اما اگر شما دنبال یک آرایش چشم روزانه باشید، ما پیشنهاد آرایش چشم ساده با ته رنگ چوب برای شما داریم. حقیقت این است که استفاده از رنگ سایه قهوه ای ساده با چشمان قهوه ای شما انتخاب خاصی نیست. پیشنهاد ما این است که کمی سایه قهوه ای روی پلک چشم خود بزنید اما کمی ارغوانی، سبز یا بنفش در پلک پایین چشم خود استفاده کنید و لطفا ریمل را فراموش نکنید.

 

 1. چشم های پری دریایی

  آرایش چشم قهوه ای

و بالاخره آخرین سایه چشم که البته در لیست سایه های مورد علاقه من نیست، ولی به عنوان یک پیشنهاد دیگر می توانید آن را بررسی کنید. ترکیبی از زرد، نارنجی و سبز- سه رنگ عالی برای سایه چشمان قهوه ای. بنظرم این ترکیب انتخاب افسانه ای برای بهار و تابستان است! این رنگ ها شما را برای خلاقیت بیشتر در فصل های آفتابی تشویق می کند.

منبع: رژتک ترجمه شده از makeuptutorials.com

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید