با مانتو بلند چه شلواری بپوشیم؟ + عکس

7440
ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند زنانه و دخترانه از جمله مدل های پرطرفداری بوده که هیچ گاه از مد نمی افتد. این مدل مانتو بلند در طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود است و به خصوص در سال های اخیر توجه ویژه ای به مانتوهای بلند و اورسایز شده است. مانتو بلند می تواند قد شما را کشیده تر نشان دهد پس اگر چاق هستید می توانید با پوشیدن این مانتو ظاهرتان را کشیده تر نشان دهید.  اگر به دنبال ست کردن مانتو بلند هستید و می خواهید استایل به روز و ترندی داشته باشید با ما همراه باشید.

مانتو بلند و شلوار بگ

شلوار بگ یکی از ترندهای تابستان امسال است که در انواع پارچه ای و جین در بازار موجود هستند. شما با پوشیدن مانتو بلند و شلوار بگ یک استایل اسپرت و کژوال خواهید داشت که برای مهمانی های دوستانه و استایل خیابانی بسیار مناسب است.

ست کردن مانتو بلند

 

مانتو بلند و شلوار وایدلگ

با گرم شدن هوا تمایل خانم ها به سمت پوشیدن لباس های گشاد و خنک است. حتما یک شلوار وایدلگ داخل کمدتان داشته باشید این شلوارها برای همه مدل استایل بدنی مناسب است و ترکیب شلوار وایدلگ و مانتو بلند یک استایل شیک و به روز و تابستانی برایتان ایجاد می کند.

ست کردن مانتو بلند

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و شلوار جذب

شلوار جین اسکینی یا شلوار جذب یکی از مدل های پرطرفدار شلوار جین است که هیچ گاه از مد نرفته و قدیمی نشده است همچنین یکی از راحت ترین گزینه ها برای ست کردن انواع مانتو به خصوص مانتو بلند است.

ست کردن مانتو بلند

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و شلوار راسته

شما با ست کردن مانتو بلند و شلوار راسته یک استایل رسمی و مناسب مهمانی خواهید داشت که می توانید با یک صندل یا کفش پاشنه بلند تیپ رسمی خود را کامل کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر پاهایتان پر است این شلوار مناسب شما نیست و پاهایتان را پرتر نشان خواهد داد.
ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و شلوار راسته

مانتو بلند و شلوار جین مام استایل

جین مام استایل و مام فیت یکی از شلوارهایی است که در چند سال اخیر مد شده و به نظر نمی رسد که بخواهد به این زودی از دنیای مد جدا شود. این مدل شلوار جین استایل شما را از رسمی بودن خارج می کند بنابراین مانتو بلند و شلوار مام استایل مناسب مهمانی های دوستانه و غیررسمی است.

ست کردن مانتو بلند

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و شلوار دمپاگشاد

شلوار دمپاگشاد یا بوت کات از شلوارهای قدیمی است که دوباره مد شده است برای ست کردن با انواع مانتو به خصوص مانتو بلند بسیار ایده آل است.

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند با دامن یا پیراهن ساحلی

اگر می خواهید تیپ و استایل متفاوت و تابستانه تری داشته باشید می توانید مانتو بلندتان را با دامن یا پیراهن ساحلی ست کنید. (نحوه ست کردن لباس و مانتو با دامن پلیسه دار)

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و سرهمی

سرهمی از آیتم های مورد پسند نوجوان ها و دختر خانم های جوان است، اگر اندام کشیده ای دارید می توانید با ترکیب مانتو بلند و سرهمی (اورال) یک استایل شیک و امروزی داشته باشید.

ست کردن مانتو بلند

مانتو بلند و سرهمی

بیشتر بخوانید:

مانتو کتی را با چه شلوارهایی ست کنیم؟

مدل مانتو ساده و خنک تابستانی + استایل تابستانی شیک

44 مدل مانتو شیک بهاری مناسب عید امسال

35 مدل استایل لاکچری با مینی اسکارف

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید