صاف کردن مو با اتو نانو چیست + عوارض

676
صافی موها با اتو نانو

روش های زیادی برای صاف کردن موها وجود دارد مانند ریباندینگ، کراتینه، بوتاکس و… در میان این روش ها برخی آسیب زیادی به موها وارد می کنند و برخی کمتر. صاف کردن مو با اتو نانو یکی از جدیدترین روش های صاف کردن موهاست که این روزها حسابی ترند شده است. در این روش ادعا می شود که این اتو مو می تواند موهای شما را بدون استفاده از مواد شیمیایی صاف و براق کند.

اگر مایلید در رابطه با صاف کردن موها با اتو نانو اطلاعات داشته باشید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

صافی مو با اتو نانو چیست؟

یکی از روش های نوین صاف کردن موها، صافی مو با اتو نانو است که به آن یونش حرارتی هم می گویند. در این روش از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود. برای صاف کردن موها کافیست ابتدا موها را با یک نرم کننده (کاندیشنر) مخصوص بشویید تا مواد این نرم کننده وارد پولک های مو شود، سپس با اتو مو با درجه حرارت بالا موها را کاملا صاف کنید.

این روش صافی بیشتر برای افرادی مناسب است که موهای حالت دار و نرم دارند و می خواهند موهای خود را برای مدت کوتاهی صاف کنند اما برای افرادی که موهای ضخیم و زبر دارند اصلا گزینه مناسبی نیست و ممکن است تاثیر بسیار کمی داشته باشد.

اگر تمام مراحل را به درستی انجام دهید و موهای شما برای این کار مناسب باشند، موهای شما تا کمتر از یک سال صاف می مانند. در نظر داشته باشید که اگر موهایتان دکلره شده اند بسیار حساس و شکننده هستند و برای صاف کردن آن ها باید دقت بیشتر به خرج دهید.

صاف کردن مو با اتو نانو

عوارض صاف کردن مو با اتو نانو

برای صاف کردن مو و یا تغییر دادن حالت موها با هر یک از روش های متداول، باید ساختار طبیعی موها را از بین ببریم به عبارتی پیوندهای مو شکسته شده و به شکلی که ما می خواهیم پیوندها برقرار می شوند. انجام این کارها می تواند آسیب های جدی به مو وارد کرده و موها را به شدت حساس و شکننده کند. به ویژه اگر توسط اشخاص حرفه ای انجام نشود و یا مواد نامرغوب استفاده شود. در روش صاف کردن مو با اتو نانو نیز از دستگاه اتو با حرارت بسیار بالا استفاده می شود که می تواند آسیب های جبران ناپذیری به موهای شما وارد کند. در ادامه برخی عوارض صافی مو با اتو مو نانو را بیان می کنیم.

 از بین رفتن رطوبت موها

وز شدن موها

ایجاد موخوره

ریزش مو

شکننده شدن مو

کدر شدن مو

اتو مو نانو

 

بیشتر بخوانید:

کراتینه چیست؟ معرفی انواع کراتینه مو

اصول مراقبت از موهای کراتینه شده

معرفی برترین شامپوهای بدون سولفات برای موهای کراتینه شده

همه چیز درباره بوتاکس مو؛ روش انجام بوتاکس مو در خانه

روش انجام صافی دائم مو به روش ژاپنی

پروتئین تراپی موها در خانه با مواد طبیعی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید