غوغای لیونل مسی ایرانی در نیوکمپ!

487

رضا پرستش را تقریبا همه می‌شناسیم، یک جوان ۲۵ ساله ایرانی که به‌دلیل شباهت چهره‌اش به لیونل مسی، فوتبالیست آرژانتینی معروف شده‌است.

پرستش، مو و ریش خود را شبیه مسی اصلاح می‌کند و همین امر باعث شده تا موردتوجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار بگیرد. به‌طوری‌که توییتر یورو اسپرت بریتانیا یک بار مسی را با او اشتباه گرفت.

بارسلونا

آوازه این جوان ایرانی حتی به خود کشور آرژانتین نیز رسیده بود و مطبوعات این کشور نسبت به لیونل مسی ایرانی واکنش نشان داده بودند. مثلا، روزنامه اوله اظهار داشته که لیونل مسی ایرانی لباس آرژانتین به تن می کند، در خیابان های تهران راه می رود و مردم با او سلفی می گیرند.

بارسلونا

اما این روزها دوباره نام پرستش بر سرزبان ها افتاده و اخبار مربوط به او را در بیشتر رسانه‌های ورزشی می توانیم ببینیم.

بارسلونا

شنبه شب، در ورزشگاه نوکمپ، تیم فوتبال بارسلونا مقابل مالاگا بازی می کرد و این رقابت یک فرق اساسی با همیشه داشت: به جای یک مسی دو مسی در زمین حضور داشتند. لیونل مسی واقعی در زمین و بدل وی در جایگاه تماشاچی‌ها.

بارسلونا

«رضا پرستش»، بدل ایرانی فوق‌ستاره آرژانتینی با حضور در این ورزشگاه  نظر بسیاری از اهالی شهر بارسلونا و هواداران این تیم را پیش از بازی و در جریان بازی به خودش جلب کرد. به‌طوری‌که سایت روزنامه اسپانیایی «اسپورت» در این رابطه نوشت؛ بدل لیونل مسی با هدف ملاقات با بازیکن محبوبش به بارسلونا سفر کرده است.

بارسلونا

گفتنی است که آقای پرستش بنری بزرگ با خود به همراه داشت که این پیام روی آن نوشته شده بود: «امروز دو مسی در ورزشگاه است. آیا یکدیگر را خواهیم دید؟ #رویای من را تحقق ببخش.»

 

در این اتفاق جالب، هواداران بارسلونا با رضا پرستش، عکس‌های یادگاری گرفتند.

بارسلونا

رضا پرسش همچنین در گفت‌وگو با روزنامه «ال‌موندو» اسپانیا گفت: از موقعی که کوچکتر بودم، همیشه می‌گفتند که من شبیه به لیونل مسی هستم، اما اوضاع زمانی تغییر کرد که 9 ماه پیش پدرم مرا تشویق به گذاشتن عکسی از خودم با پیراهن بارسلونا در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» کرد و یک جو عجیبی راه افتاد. همان‌جا بود که متوجه شدم آینده‌ام به لیونل مسی گره خورده است.

بدل ایرانی مسی که رویایش دیدن این مهاجم آرژانتینی از نزدیک است، در ادامه اظهار داشت: حریم خصوصی‌ام را از دست داده‌ام، اما نگرانی خاصی از این بابت ندارم چون احساس می‌کنم می‌توانم مردم را به وجد بیاورم و این مرا خوشحال می‌کند.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید