فال روزانه چهار شنبه 24 تیر 1394

122

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در این سال ارتباط خود را با افرادی که به آنها علاقه دارید، بیشتر کنید. شما فردی متعهد و پایبند سنت ها هستید، به همین دلیل زندگی شما روز به روز بهتر می شود. در ماه شهریور به دوستان خود و نیازهایشان اهمیت بیشتری دهید و از همنشینی با آنها در طول تابستان نهایت لذت را ببرید. اگر به فکر هزینه ها و پول تو جیب تان نباشید، ممکن است در زمینه مالی به مشکل بر بخورید. اگر به سخت کوشی در کار خود ادامه دهید، در ماه آبان نتایج خوب آن را مشاهده خواهید کرد و به آرامشی که مدت ها به دنبالش بوده اید، می رسید. در دی ماه از ریسک کردن بپرهیزید. ماههای آخر سال نیز در کنار دوستان و عشق زندگی تان روزهای خوشی را خواهید داشت.

فروردین

منتظر یک نامه یا تماس تلفنی از یکی از دوستان صمیمی یا عشق زندگی تان هستید. تاخیر او موجب ناراحتی و نگرانی شما شده است اما اجازه ندهید این احساس بر روند زندگی شما تاثیر منفی بگذارد. شاید امروز به مراد دل خود نرسید اما پیغام او تا چند روز آینده به دست شما خواهد رسید. بهتر است به جای غصه خوردن، از این فرصت استفاده کنید و دست به قلم ببرید و چیزی بنویسید یا سازی بنوازید. در هر صورت خلاقیت را فراموش نکنید. حتی می توانید تا آن زمان، دوستان دیگر خود را ملاقات کنید. اگر می خواهید رابطه ای تازه را آغاز کنید، همین امروز به فرد مورد علاقه تان پیغامی عاشقانه دهید یا برای او هدیه ای بخرید تا بداند چقدر برای شما عزیز است.

اردیبهشت

تمام مهارت و توانایی هایی که برای رسیدن به اهداف خود به کار می برید، گویا به بن بست خورده است و راهی از پیش نمی برد. شاید به این دلیل دچار ناراحتی و افسردگی شوید اما سعی کنید در این دام نیافتید. اگر نمی توانید انگیزه لازم برای اهداف تان را به دست آورید، تمرکز خود را روی کارهای دیگری بگذارید، شاید بد نباشد فعالیت های جدید را امتحان کنید. این راه به شما کمک می کند تا دوباره انرژی و انگیزه خود را به دست آورید. اگر در تعطیلات گذشته با شریک زندگی تان به مسافرت نرفته اید، تعطیلات پیش رو فرصت خوبی برای تجربه ای متفاوت است. مکانی رمانتیک را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرداد

خلاقیت و ایده های تازه ای به ذهن تان رسیده اما مسئولیت های زیادی که بر دوش تان است، شما را از حرکت در زمینه های هنری باز می دارد. بهتر است تمرکز خود را در هر دو زمینه بگذارید تا کارهایتان عقب نیافتد. در حالی که بر کارهای نیمه تمامی که در دست تان است تمرکز می کنید، ایده های جدیدی که به ذهن تان می رسد را نیز روی برگه ای بنویسید تا فراموش نکنید. پس از تمام کردن آنها می توانید به دنبال علایق خود بروید. اگر اخیرا در روابط عاطفی خود به مشکل بر خورد اید، از انرژی مثبت امروز خود استفاده کنید و به اختلافات خاتمه دهید. از همین حالا یک میز را در رستورانی رمانتیک رزرو کنید.

تیر

ذهن تان دچار درگیری فلسفی شده است. اگر چه دوست دارید اطلاعات متافیزیکی خود را افزایش دهید یا کمی مراقبه کنید اما مسئولیت هایی که بر دوش تان است، مانع می شوند و شما را از علاقمندی هایتان دور می کنند. نگذارید این شرایط بر روحیه شما تاثیر منفی بگذارد. به جای آن بر کارهای نیمه تمام خود تمرکز کنید و پس از اتمام آنها به دنبال فعالیت هایی که واقعا به آنها علاقه دارید، باشید. بهتر است احساسات درونی خود را بروز دهید. اگر چه ممکن است در ابتدا موجب ناراحتی شریک زندگی تان شود اما با بیان آنها و گفتگو در مورد شان به آرامش خواهید رسید.

مرداد

یکی از دوستان تان در شرایط روحی بدی به سر می برد و علاقه ای به صحبت کردن در مورد آن نیز ندارد. شما نیز اصرار نکنید، شاید این بار کمک به او از عهده شما خارج است. به جای آن بهتر است تمرکز خود را بر دیگر اهداف خیرخواهانه خود بگذارید. این کار نه تنها به نفع شما است بلکه ممکن است به طور غیر مستقیم دوست تان را نیز از آن حالت نجات دهد. اگر به فکر برگزاری یک میهمانی هستید، مکانی رمانتیک را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر هم به دنبال عشق زندگی تان می گردید، بهتر است فردی که به او تمایل دارید را نیز دعوت کنید، شاید این بار شرایط برای برقراری یک رابطه عاطفی فراهم شود.

شهریور

اخیرا زندگی شغلی شما با زندگی عاطفی تان تداخل پیدا کرده است که ممکن است موجب ناراحتی یکی از دوستان صمیمی یا عشق تان شود. اگر چه او دوست دارد سکوت کند و در مورد این موضوع با شما گفتگو نکند اما نگران نباشید او به زودی از لاک خود بیرون می آید و شما را درک می کند. ابتدا به بهترین شرایطی که می توانید برای خود فراهم کنید بیاندیشید سپس به دنبال کارهای نیمه تمام تان باشید. با فردی که مدت هاست به او فکر می کنید، ملاقاتی خواهید داشت و امکان این که آتش عشق در شما شعله ور شود، زیاد است. روشن است که او نیز گاهی به شما فکر می کند بنابراین اولین قدم را با انرژی کافی بردارید تا دیدارتان رویایی و خاطره انگیز شود.

مهر

مسئولیت، خانواده یا هر دوی آنها شما را به طور موقت از برنامه هایتان عقب انداخته طوری که مجبور شده اید سفر خود را کنسل کنید. اگر چه این موضوع ناراحت کننده است اما نگذارید بر روحیه تان تاثیر منفی بگذارد و شما را از حرکت باز دارد. ابتدا تا جایی که می توانید به مسئولیت های زندگی خود بها دهید سپس برنامه هایی را که در سر دارید، پیاده کنید. تمام نشانه ها ثابت می کند که شما به این سفر، که اهمیت زیادی نیز برایتان دارد، خواهید رفت. تنبلی را کنار بگذارید، عشق تان منتظر کمی فعالیت و تحرک از سوی شما است بنابراین کاری کنید که احساس مفید بودن به هر دوی شما دهد.

آبان

به زودی وضعیت مالی شما بهتر می شود. اگر شایعاتی نا امید کننده شنیده اید، ناراحت نشوید زیرا از منابع قابل اعتمادی نبوده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید، تمرکز بر کارها برای رسیدن به اهداف زندگی تان است. در کنار آن نیز می توانید به دنبال منبع شایعات بگردید تا به واقعیت دست یابید. به زودی کشف می کنید که شرایط بهتر از آن است که فکرش را می کنید. امروز برای اولین بار فردی را ملاقات می کنید، اگر چه او در دیدار اول بسیار پر حرف به نظر می آید اما رابطه شما رفته رفته عمیق تر می شود طوری که روزهای خوشی را در کنار هم خواهید گذراند.

آذر

به نظر می رسد که مسئولیت خانه و خانواده با زندگی اجتماعی شما تداخل پیدا کرده است طوری که مجبور شده اید میهمانی های مورد علاقه خود را کنسل کنید، اما نگران نباشید شواهد نشان می دهد که همه چیز در دقیقه 90 به خوبی پیش خواهد رفت و شرایط برای پیشرفت شما فراهم خواهد شد. سعی کنید مسئولیت های خود را به خوبی به عهده بگیرید و به اتمام برسانید تا از اتفاق های خوب پس از آن نهایت لذت را ببرید. احساس می کنید فردی شما را به سمت رابطه ای که آمادگی آن را ندارید، هل می دهد. اما این را بدانید اگر اراده ای قوی داشته باشید، تمام موانع از سر راه شما بر داشته می شود. شما نیاز به آرامش دارید، کافی است احساسات واقعی خود را بیان کنید.

دی

امروز با انرژی زیاد و روحیه مثبت از خواب بیدار می شوید اما هر چه می گذرد، استرس به سراغ تان می آید و خستگی بر شما چیره می شود. مراقب باشید زیرا ممکن است عصبانیت شما موجب ناراحتی و دلخوری دیگران شود. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و ارتباطات خود را مانند همیشه با دیگران به شیوه ای مثبت نگه دارید. اگر اخیرا رابطه عاطفی تازه ای را آغاز کرده اید که بسیار هیجان انگیز است، انتظار هیجانات بیشتری را نیز داشته باشید. اگر هم به دنبال تجربه های رمانتیک هستید، کارهایی که به آن علاقه دارید را انجام دهید.

بهمن

امروز انگیزه لازم برای انجام پروژه های خلاقانه را از دست داده اید، بهتر است در این شرایط به دنبال کارهای دیگری که به آن علاقه دارید، بروید. در گفتگو با شریک زندگی یا یکی از دوستان صمیمی تان دچار مشکل می شوید، اما زیاد خودتان را درگیر آن نکنید زیرا این شرایط بیشتر به روحیه شخص مقابل تان مربوط می شود و ربطی به حرف های شما ندارد. او تا چند روز آینده، زمانی که حالش کمی بهتر شد، به سمت شما باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، به زودی با فردی قرار ملاقاتی خواهید داشت و هر دوی شما در این ملاقات به این نتیجه می رسید که احساس شما بیش از حد معمول است و آمادگی شروع یک رابطه عاشقانه را خواهید داشت.

اسفند

اگر امروز را در خانه بگذرانید، دیوارهای اطراف تان بالا و بالاتر می رود بنابراین برای خارج شدن از منزل برنامه ریزی کنید. امروز زمان خوبی برای ورزش کردن است. کمی پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید یا حتی به کلاس های بدنسای سری بزنید. تحرک می تواند خستگی و ناراحتی شما را از بین ببرد. امروز بهترین فرصت است تا با عشق تان یک عصر آرام داشته باشید و پس از یک روز سخت کاری، در کنار او به آرامش برسید. بنابراین یک شام خوشمزه درست کنید یا به یک رستوران رمانتیک بروید و از همنشینی با هم نهایت لذت را ببرید.

 

 

منبع: برترین ها

 

 

* فال روزانه سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴

* فال روزانه دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴

* فال روزانه یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید