فرمول ترکیب رنگ موی رزگلد؛ محبوب ترین رنگ سال

46712

رنگ رزگلد یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین مدل‌های رنگ مو است و ترند شدن آن چهره دنیای مد و زیبایی را به کلی تغییر داده است. این رنگ یکی از رنگ‌های متالیک است که زیبایی و جذابیت آن اخیرا مورد توجه قرار گرفته است و آن را به یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها نه فقط در آرایش و زیبایی بلکه در مد و لباس و حتی موارد دیگر مثل اکسسوری‌ها و لوازم الکترونیکی هم تبدیل کرده است. رنگ رزگلد در حال حاضر به یکی از خاص‌ترین رنگ‌های مو برای خانم‌های خوش سلیقه تبدیل شده است و این رنگ هرچند در دسته رنگ‌های متالیک و بلوند قرار می‌گیرد و یک طیف صورتی جذاب در خود دارد اما چندان فانتزی و غیرواقعی نیست.

رنگ رزگلد یک رنگ با طیف سرد است و از این جهت برای آرایش و لباس کسانی که پوست آن‌ها ته رنگ سرد و روشن دارد مناسب‌تر است و می‌تواند جایگزین مناسبی برای رنگ‌های سرد متالیک دیگر مثل نقره‌ای باشد.

 


بیشتر بخوانید: شناسایی رنگ پوست و رنگ موی مناسب برای پوست شما


 

رز گلد

برای خانم‌هایی که موهای بلوند (طبیعی یا رنگ شده) دارند رنگ رزگلد می‌تواند بهترین گزینه باشد چون حالتی زنده و گیرا به موها می‌دهد که با طیف بلوند هم هماهنگی خاصی دارد.

اما اگر موهای شما روشن و بلوند نیست نگران نباشید، شما می‌توانید طیف رزگلد را برای هایلایت موها و بالیاژ به کار ببرید. این نوع هایلایت زیبایی خاصی دارد که با همه طیف‌های رنگ مو به خصوص قهوه‌ای تیره و مشکی هماهنگی دارد و باعث حجیم دیده شدن موها می‌شود. این مدل هایلایت هم حالت فانتزی دارد و هم با طیف سرد و گرم موها نیز به خوبی هماهنگ است و برای فصل تابستان می‌تواند بهترین گزینه باشد.

رز گلد

 

 


بیشتر بخوانید: فرمول ترکیب رنگ مو هلویی


فرمول های ترکیب رنگ موی رز گلد

رنگ موی رز گلد از انواع رنگ موهای ترکیبی است و برای زدن این رنگ مو روی موها باید پایه دکلره موهایتان ۸ و یا بالاتر باشد همچنین می توانید برای قرمزی بیشتر موها رنگ موی آلبالویی را اضافه کنید و برای افزایش تناژ بنفش روی موها می توانید واریاسیون بنفش را به ترکیب رنگ مو بیفزایید.

 

فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد شماره ۱

  • ۲/۳ تیوپ از رنگ موی سری طبیعی ۸ پرستیژ
  • ۱/۴ تیوپ از رنگ موی قرمز ۶.۴۶ پرستیژ
  • ۲ بند انگشت  از واریاسیون ۰۰۵ پرستیژ
  • ۱ بند انگشت از واریاسیون ۰۰۳ پرستیژ
  • ۳ نخود از واریاسیون ۰۰۱ پرستیژ
  • پایه دکلره ۸ و یا بیشتر

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون ها را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید سپس ۱.۵ برابر حجم رنگ مو اکسیدان شماره ۶ به آن اضافه کنید و رنگ مو را به خوبی با اکسیدان ترکیب کنید سپس موهایتان را رنگ بزنید و بعد از گذشت ۱۰ دقیقه موهایتان را با کمک نرم کننده بشویید. اگر تمایل دارید تناژ قرمز روی موهایتان بیشتر باشد از رنگ موی آلبالویی استفاده کنید.

رز گلد

رنگ موی ترکیبی رز گلد شماره ۲

  • رنگ موی طبیعی شماره ۸ مدیا : نصف بیشتر از یک تیوپ
  • رنگ موی آلبالویی شماره ۷.۵۵ مدیا : ۱/۳ تیوپ
  • رنگ موی طلایی شماره ۱۰.۵ مدیا : ۱ بند انگشت
  • واریاسیون ۰۰۵ مدیا : مقداری بیشتر از ۲ بند انگشت

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون را با یکدیگر ترکیب کنید سپس به اندازه ۱.۵ برابر از رنگ مو اکسیدان شماره ۶ اضافه کنید و رنگ مو را روی موهای خود بزنید و بعد از ۱۰ دقیقه رنگ مو را با کمک نرم کننده از روی موهای خود بشویید. می توانید برای افزایش تناژ قرمز از رنگ آلبالویی استفاده کنید.

رز گلد

رز گلد رز گلد رز گلد

برگرفته از: arga-mag.com , redmag.ir

 

بیشتر بخوانید:

رنگ موی مناسب برای پوست سبزه

فرمول ترکیب رنگ مو قهوه ای دودی بدون دکلره

فرمول ترکیب رنگ مو دودی روشن

آموزش کامل تکنیک رنگ موی آمبره با تصاویر

فرمول ترکیب انواع رنگ موی شرابی بدون دکلره

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید