راهنمای فرم دادن به ابروها و آرایش حرفه ای ابرو

6061
یکی از مهم ترین عواملی که در ظاهر صورت بسیار تاثیرگذار و مهمه، انتخاب فرم مناسب برای ابرو هست.
مدل ابرو با فرم صورت باید هماهنگی و تناسب داشته باشه .با دقت به تغییر حالت ابرو با توجه به فرم صورت اعضای صورت شما هماهنگی بیشتری باهم خواهد داشت . مدل ابرو باید متناسب با فرم صورت باشه تا زیبایی چهره ی شما بهم نریزه .
ابرو و حالت ابرو یکی از اجزای اصلی صورت و تکمیل کننده ی زیبایی و هماهنگی در صورت به شمار میره .خیلی موقع ها پیش اومده که به سالن های زیبایی رفتین ولی بعد از آرایش ابروهاتون رضایت نداشتین . در این مطلب با ما همراه باشید تا با ساده ترین روش ها بتونید به ابروهاتون فرم و حالت دلخواه خودتون رو بدید.

فهرست موضوعات

راهنمای تعیین فرم ابرو  (نقطه شروع، پایان و قوس ابرو)

آرایش ابرو
آرایش ابرو

بهترین مدل ابرو بر اساس فرم صورت

آرایش ابرو

آموزش تصویری آرایش ابرو

  • ابروها را با یک برس ابرو یا برس ریمل تمیز و یک‌بار مصرف شانه بزنید. این کار اهمیت زیادی دارد زیرا می‌خواهیم شکل طبیعی ابرو را قبل از آرایش ببینیم.
  • در ابتدا با مداد ابرو، در قسمت زیر ابرو،  داخل کمان و دنباله ابرو خط نسبتا کمرنگی می کشیم.
  • درست از نقطه‌ای که به عنوان نقطه شروع ابرو مشخص کردید، شروع به کشیدن مداد ابرو روی ابروها کنید.  مداد کشیدن روی ابرو را ادامه دهید و توجه کنید که فقط باید سعی کنید شکل طبیعی ابرو را با مداد پُر کنید و نباید فرم ابرو را تغییر دهید.
    برای پُر کردن ابرو، مداد را با ضربات نرم و کوتاه روی ابرو بکشید و به‌هیچ‌وجه از مداد ابروی خشک و خیلی تیره استفاده نکنید. اگر پوست خیلی روشن دارید، رنگ مداد ابرویی که انتخاب می‌کنید باید 2 درجه تیره‌تر از رنگ موهای‌تان باشد و اگر پوست گرم و تیره‌تر دارید، باید مدادی انتخاب کنید که 2 درجه روشن‌تر از رنگ موهای شما باشد.
  • مداد ابروی خالی، ابروی شما را غیرطبیعی و تکه‌تکه نشان می‌دهد پس در این مرحله به سراغ سایه ابروی پودری می‌رویم تا ظاهری طبیعی‌تر به ابروها بدهیم. اگر سایه ابرو نداشتید می‌توانید از سایه چشم های مات نیز به جای سایه ابرو استفاده کنید اما دقت کنید که رنگ خیلی تیره انتخاب نکنید. سایه پودری را با استفاده از یک فرچه ابروی زاویه‌دار یا قلموی نازک روی ابروها بزنید.
  • برای تمیزکردن مرز ابروها می‌توانید از یک کانسیلر یا کرم پودر زیرسازی که کمی از رنگ طبیعی پوست‌تان روشن‌تر است، استفاده کنید و با یک فرچه باریک، بالا و پایین ابرو را بپوشانید تا کار تمیزتر در بیاید.
آرایش ابرو
آموزش تصویری آرایش ابرو
آرایش ابرو
آرایش ابرو
آرایش ابرو
فرم دادن به ابروها
آرایش ابرو
مداد کشیدن ابرو، قاب گرفتن ابروها
آرایش ابرو
آرایش ساده ابروها
آرایش ابرو

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید