لاک ابرو چیست و روش استفاده از آن چگونه است؟

4673
لاک ابرو

آرایش ابروها یکی از مهم ترین بخش های آرایش صورت است و تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن چهره شما دارد. محصولات زیادی برای آرایش ابرو وجود دارد که یکی از جدیدترین آنها لاک ابرو می باشد. لاک ابرو در اصل نوعی تتوی موقت به حساب می آید.

 

لاک ابرو چیست؟

لاک ابرو ظاهری شبیه به ریمل دارد و براش آن نیز شبیه به لاک ناخن است، طرز استفاده بسیار ساده‌ای دارد و درست مانند لاک زدن به ناخن‌هاست.

 

لاک ابرو نوعی ماده تتوی موقتی است که بعد از استفاده برای ابروها و شستن آن، تا ۷۲ ساعت به ابروها رنگ طبیعی می‌دهد و ابروها را پرپشت و حجیم نشان می‌دهد. برخلاف تتو با استفاده از لاک ابرو، ابروها ظاهری مصنوعی نخواهند داشت.

 

لاک ابرو

 


بیشتر بخوانید: آشنایی با محصولات آرایش ابروها


 

ویژگی های لاک ابرو

 

دارای خاصیت ضد آب و ضد تعریق

ماندگاری بسیار بالا

رنگی کاملا طبیعی (از قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره)

پوشش دهی کامل ابرو‌ها

از مزایای این لاک، این است که فقط با شستن صورتتان پاک می‌شود و برای خانم‌هایی که ابروهای کم‌حجم و کم‌رنگی دارند و همچنین تمایلی به تتوی دائمی ندارند، بسیار عالی است.

 

لاک ابرو

 

چطور از لاک ابرو استفاده کنیم؟ 

 

با استفاده از براش لاک ابرو، مقداری از آن را روی ابروها بزنید و کاملا تمام ابرو را با آن بپوشانید. سپس اجازه دهید تا خشک شود و بعد با دست این مایع خشک شده را از ابرو جدا کنید. بعد از جدا کردن این پوسته، خواهید دید که ابروهایتان کاملا پررنگ می‌شوند و پوست زیر آن رنگ می‌گیرد.

 

  • حتما قبل و بعد از استفاده از لاک ابرو اگر خواهان داشتن ابرو‌های سالم هستید تقویت ابروها را جدی بگیرید. بدون مراقبت، ابرو‌ها شروع به ریزش کرده و داخل آن‌ها خالی می‌شود.

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید