12 لباسی که همه خانمهای شیک پوش باید داشته باشند!

3343

فهرست موضوعات

پیراهن مشکی کلاسیک

 یک پیراهن مشکی کلاسیک برای هر مهمانی رسمی مناسب است، برای مهمانی های شام نیز یکی از گزینه های خوب محسوب می شود.بهتر است لباسی را انتخاب کنید که کاملا اندازه باشد. قانون خاصی درمورد اندازه قدی آن وجود ندارد ولی اطمینان حاصل کنید که برای مناسبت های مختلف مناسب باشد.

کت

کت تنها برای مردان نیست. کت یکی از اقسام لباس است که می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد. با انواع شلوار، شلوار جین، دامن ، و پیراهن ظاهر برازنده و شیکی ارائه می دهد. کت یک ظاهر کلاسیک دارد که هم بسیار شیک و هم زنانه جلوه می کند. یک کت خوش دوخت سرمه ای، مشکی یا سفید گزینه خوبی محسوب می شود.

پیراهن کوتاه مشکی

شلوار جین

پارچه های جین از جمله شلوار جین یکی از بهترین دوستان خانم ها محسوب می شود. چرا که اغلب با هر لباسی که پوشیده شود هرگز جلوه بدی ندارد. بهتر است چندین مدل شلوار جین را امتحان کنید تا بتوانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در عین حال بسیار مهم است که شلواری را بخرید که در آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. داشتن یک شلوار جین آبی نفتی یا آبی روشن برای شما یک گزینه ضروری است.

شلوار مشکی

زمان بگذارید و شلوار مشکی خوش جنس و خوش دوختی پیدا کنید و بخرید. چون این مدل شلوار انعطاف زیادی دارد و تقریباً با هر چیزی خوب ست می شود. سعی کنید تنگ باشد، ولی چسبان نباشد و سعی کنید که قد شلوار یا به زمین برسد یا تا بالای قوزک پا باشد. هر اندازه ای غیر از این دو ظاهرتان را نامرتب و بی استیل نشان می دهد.

بلوز سفید

بلوز سفید و تمیز همیشه ما را باطراوت نشان می دهد و تقریباً با همه چیز می آید. می توانید آن را با دامن کوتاه تنگ و کفش پاشنه بلند بپوشید یا آن را با شلوار جین بپوشید و تیپی معمولی بزنید.

پیراهن کوتاه مشکی

یک جفت کفش پاشنه تخت

داشتن یک جفت کفش پاشنه تخت نیاز روزانه است. با هر لباسی مناسب بوده و بسیار برای راحت است. رنگ های خنثی آن می تواند با لباس های مختلف پوشیده شود.

یک جفت کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند لازم نیست خیلی بلند باشد، باید در حدی باشد که در آن با اطمینان راه بروید. به گزارش پرشین وی هر خانمی باید یک جفت کفش پاشنه دار مشکی داشته باشد. ولی به خاطر داشته باشید که می توانید از انواع رنگی آن نظیر قرمز، بنفش یا سبز نیز در مناسبت های مختلف استفاده کنید.

یک عدد عینک دودی

یک عینک دودی به خصوص آنکه مناسب صورتتان باشد بسیار شیک است. می توانید رنگ قهوه ای یا مشکی آن را امتحان کنید. عینک دودی نه تنها از پوست و چشم محافظت می کند بلکه ظاهر شیکی نیز دارد.

پیراهن کوتاه مشکی

روسری


این وسیله تزیینی تنها برای گرم نگه داشتن بدن مورد استفاده قرار نمی گیرد. با طرحهای متنوع  از نقشهای بته جقه ای شاد تا طرح جمجمه های مك كویین می توانند با تغییر تیپ، جلوه  و شادابی خاصی ایجاد نماید .
در قسمت پوشاك، روسری ها آن چنان جای خود را باز كرده اند كه فروشگاه بزرگ لیبرتی ( Liberty )  برای روسری ها یك غرفه مخصوص در نظر گرفته است .

جوراب شلواری مشکی

نیکول می‌گوید پوشیدن جوراب شلواری پاهایتان را لاغرتر نشان داده و همچنین برای پوشیدن با پیراهن‌های کوتاه نیز مناسب هستند. و از همه مهمتر اینکه پوشیدن دو لایه جوراب شلواری روی هم در فصل زمستان باعث می‌شود احساس سرما نکنید.

پیراهن کوتاه مشکی

 

بارانی کلاسیک

به بارانی به چشم یک سرمایه گذاری نگاه کنید که می‌توانید همیشه آن را بپوشید، حتی اگر سایز شما در حال نوسان و تغییر باشد، فقط کافیست به دنبال یک بارانی باشید که بتوانید کمربندش را به دور کمر خود گره بزنید. همچنین بارانی خود را روی هر لباسی از کت گرفته تا لباس جین می‌توانید بپوشید.

پیراهن کوتاه مشکی

دامن تنگ کوتاه (مدادی):

دامن تنگ کوتاه تقریباً به هر نوع بدنی می آید و هم برای روز و هم برای شب مناسب است. این مدل دامن که به آن مدادی می گویند باید تنگ باشد، ولی چسبان نباشد و قد آن تا بالای زانو باشد.

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید