لیفت ابرو در خانه با صابون ابرو

3688
صابون ابرو

این روز ها همه به دنبال داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی هستند و آن را یک جزء ضروری برای کامل کردن زیبایی صورت می دانند اما این که بخواهیم یک محصول را مستقیماً به موهای ابروی خود اعمال کنیم، کاری همراه با ریسک است.به همین دلیل بسیاری از افراد توصیه می کنند که حتما از مواد طبیعی و سالم روی ابروهایتان استفاده کنید تا بتوانید در طولانی مدت ابروهای زیباتری داشته باشید و محصولات ارزان قیمت را کنار بگذارید. یکی از روش های لیفت ابرو در خانه استفاده از صابون ابرو است که می تواند بسیار موثر باشد.

 

صابون ابرو چیست و چه فوایدی دارد؟

صابون ابرو یک صابون با شکل خمیری است که روی مو های ابرو اعمال می شود و شبیه به یک پماد عمل می کند و ابروی شما را بالاتر نگه می دارد. اگر از صابون ابروی مناسبی استفاده کنید، ابروهای شما مدت زمان طولانی تری شکل خود را حفظ می کنند و در نتیجه ضخیم تر و پرپشت تر نشان می دهند.

صابون ابرو

چگونه باید از صابون ابرو استفاده کنیم؟

اگر به دنبال استفاده از صابون ابرو هستید و نمی دانید که چگونه باید این کار را انجام دهید، این سه مرحله را رعایت کنید:

ابرو های خود را آماده کنید.

اول از همه باید سطحی که قرار است صابون با آن برخورد کند را مرطوب کنید؛ از آن جایی که صابون باید بافت خمیری پیدا کند اما بیش از حد هم نباید خیس شود، همین مقدار رطوبت روی پوست کافی است. زمانی که بافت ماده کمی چسبناک و غلیظ شد، از براش تمیز استفاده کنید و آن را داخل صابون مرطوب کنید و مطمئن شوید که براش به طور کامل به ماده صابون آغشته شده است اما ماده نباید از آن لبریز شود.

براش را به موهای ابرو بزنید

براش را به سمت بالا روی ابروها بکشید دقیقاً مانند زمانی که ابروها را شانه می کنید؛ تا یک حالت حجیم به ابروهای شما بدهد.

اگر احساس می کنید که ابروهای شما کمی حجیم تر از حد معمول نشان می دهند، می توانید براش را به صورت افقی به سمت لبه های ابرو بکشید تا ماده اضافه بیرون بریزد و اندازه ان را با حرکت براش متعادل کنید. این کارها را باید زمانی انجام دهید که صابون هنوز خشک نشده است زیرا اگر خشک شوند موها در یک جا ثابت می مانند.

صابون ابرو

داخل ابرو را پر کنید

اکنون موهای ابرو در یک محل ایستادند. به دنبال فضاهای خالی بگردید. داخل ابرو ها را با محصولی که دوست دارید (مانند مداد ابرو) پر کنید تا ابروها تمیز تر و حجیم تر به نظر برسند

نکته: از شانه زدن بیش از حد ابروها خودداری کنید. برای استفاده از صابون ابرو به یک برس ابرو دارای رشته های نرم نیاز دارید. از برس، بیش از حد برای شانه زدن ابروها استفاده نکنید و پس از خشک شدن صابون روی ابرو دیگر به شانه زدن ابروها ادامه ندهید زیرا این کار موهای ابرو را از پوست جدا خواهد کرد.

 

نکته:

  • برای لیفت ابروها نمی توانید از هر نوع صابونی که دم دست تان است استفاده کنید، اگر صابون مخصوص لیفت ابرو ندارید، به طور موقت می توانید از یک صابون گلیسیرین شفاف استفاده کنید اما همیشه نمی توانید از صابون گلیسیرین برای لیفت ابروهای تان استفاده کنید.
  • این روش دائمی نبوده و موقت است و پس از هربار شست و شو از بین میرود.
  • در صورتی که پوست صورت شما حساس است، بهتر است از صابون های مخصوص استفاده کنید.

برگرفته از نمناک 

بیشتر بخوانید:

انواع روش های لیفت ابرو و بالا کشیدن ابروها

انواع روش های لیفت ابرو بدون جراحی

آموزش درست کردن ژل ابروی خانگی

جدیدترین روش جوانسازی و لیفتینگ پوست با هایفوتراپی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید