قوانین و محدویت های مربوط به بارداری در خانواده سلطنتی انگلیس

2656
بارداری مگان مارکل

مگان مارکل، عروس جدید خانواده سلطنتی انگلیس و  پرنس هری پنج ماه بعد از ازدواجشان اعلام کردند که منتظر به دنیا آمدن فرزند خود هستند بنابراین در بهار ۲۰۱۹ اولین فرزند آنها به دنیا خواهد آمد. بارداری مگان مارکل یکی از موضوعات جذابی است که رسانه های مد و فشن و سبک زندگی در سراسر دنیا به آن مشغول هستند.

شاید برایتان جالب باشد که بارداری در خانواده سلطنتی قوانین و محدودیت های جالب و گاها عجیبی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: مدل لباس های بارداری مگان مارکل عروس خانواده سلطنتی

 

قوانین و محدویت های مربوط به بارداری در خانواده سلطنتی

 

۱- جنسیت نوزاد نباید تا قبل از به دنیا آمدن او اعلام شود و این موضوع در خانواده های سلطنتی ممنوع است.

۲- مگان مارکل، کیت میدلتون و پرنسس دایانا حق دریافت هدیه از رسانه ها و سلبریتی ها و افراد دیگر را درباره تولد فرزندشان ندارند علاوه بر این وسایل مورد نیاز نوزاد جدید خانواده سلطنتی نباید به صورت هدیه از اطرافیان دریافت شود.

مگان مارکل

۳- زنان خاندان سلطنتی در دوران بارداری اجازه رانندگی ندارند و باید از راننده شخصی خودشان کمک بگیرند.

۴- عروس ها در خانواده سلطنتی نباید از حال بد خود در دوران بارداری با اطرافیان و رسانه ها صحبت کنند علاوه بر این اجازه ندارند از فرآیند درمان و مراقبت های بارداری با رسانه ها و دیگران صحبت کنند و این اخبار تنها از طریق سخنگوی مطبوعاتی کاخ اعلام می شود.

۵- مگان مارکل باید ویار بارداری خود را پنهان کند بنابراین باید در مکان های عمومی از خوردن و آشامیدن پرهیز کند تا ویار بارداری اش پنهان بماند و شایعاتی درباره جنسیت نوزاد مطرح نشود.

۶- محدودیت دیگری که وجود دارد این است که نباید از فروشگاه های معروف لندن و دیگر کشورهای اروپایی لباس نوزادی خریداری کنند تا جنسیت نوزاد مشخص نشود.

 

مگان مارکل

۷- زنان باردار خانواده سلطنتی باید از لباس های آزاد و رها در دوران بارداری استفاده کنند تا اندازه شکم مشخص نباشد. علاوه بر این نباید در دوران بارداری کفش راحتی بپوشند و در تمام طول بارداری خود باید لباس رسمی بپوشند و انگشت پاهایشان مشخص نباشد.

۸- در طول بارداری نباید به سفر داخلی و خارجی رفته  و این ممنوعیت سفر پس از تولد فرزند لغو می شود.

۹- اعضای خاندان سلطنتی نمی توانند در کاخ زایمان کنند. پس از پرنس ویلیام، فرزندان اعضای خاندان سلطنتی در بیمارستان سنت مری به دنیا آمدند.  فرزند مگان مارکل هم  احتمالا در همین بیمارستان متولد می شود.

 

مگان مارکل

 

۱۰- تولد نوزاد جدید خانواده سلطنتی اول باید به ملکه اطلاع داده شود و سپس توسط رسانه ها اعلام شود.

۱۱- بانوان باردار خانواده سلطنتی باید تا زمان تولد نوزاد در تمام مراسم های سلطنتی حضور داشته باشند. استراحت در دوران بادرای نباید بیشتر از ۱۵۰ روز باشد و در این طول این مدت مگان مارکل نباید از دید رسانه ها دور بماند تا شایعاتی در رابطه با سلامت مادر و نوزاد ایجاد نشود.

 

1 نظر

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید