مدل های شینیون موی کم پشت

31165

موهای کم پشت و نازک یکی از مشکلاتی است که خانم های بسیاری با آن درگیر بوده و از آن رنجمی برند. اگر شما هم موهای کم پشت و نازکی دارید بهتر است از این مدل های مو برای زیباتر کردن موهای تان استفاده کنید.

پرحجم نشان دادن موها

پرحجم نشان دادن موها

مدل شینیون با بافت

پرحجم نشان دادن موها

مدل شینیون

افرادی که موهایی کم پشت دارند در قسمت جلوی سر کم پشتی موهای آن ها بیشتر به نظر می رسد بنابراین بهتر است بعد از شینیون کردن موها در قسمت مرکز سر از تل های بافت که به رنگ موهایشان است استفاده کنند تا جذابیت شینیون موی کم پشت آن ها پرتر و حجیم تر به نظر برسد.

پرحجم نشان دادن موها مدل شینیون

شینیون موی ساده و خاص

مدل شینیون

مدل شینیون

مدل شینیون

بهترین روش برای فرم دادن به موهای کم پشت کوتاه و بلند استفاده از بیگودی است شما می توانید با کمک بیگودی موهایتان را بپیچید. در هنگام باز کردن بیگودی از روی موها متوجه خواهید شد که موهایتان ضخیم و حالت دار و پرحجم تر به نظر می رسند

مدل شینیون

آموزش شینیون موی زنانه

مدل شینیونبرای پرحجم تر به نظر رسیدن موها همچنین بهتر است موهایتان را در جهت خلاف جهت آن ها سشوار کنید. برای فرم دادن به موهای کم پشت همچنین بهتر است موها را در قسمت مرکز سر با کمک کش ببندید سپس موها را به ۴ یا ۵ قسمت مساوی تقسیم کنید و هر کدام از قسمت ها را به خوبی شانه بزنید و با کمک تافت خورده موهایتان را بگیرید سپس موها را دور انگشتانتان حلقه کنید و موها را در قسمت مرکز با گیره مو وصل کنید بعد از اتمام شینیون موها خواهید دید که موهایتان به صورت سبدی پر از گل های زیبا به نظر می رسد.

مدل شینیون

مدل شینیون

شینیون موهای کم حجم

مدل شینیون

مدل شینیون

شینیون موهای اروپایی و ساده

مدل شینیون

مدل آرایش موهای کم پشت

مدل شینیون

مدل شینیون

مدل شینیون موهای کم پشت دخترانه

پرحجم نشان دادن موها مدل شینیون

 

مدلهای شینیون موی ساده و اروپایی

جدیدترین مدلهای میکاپ و شینیون عروس اروپایی ۲۰۱۷

این شینیون های ساده دخترانه را خودتان درست کنید

چند مدل شینیون مرحله به مرحله بافت مو

زیباترین شینیون بغل سر 2015

 

1 نظر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید