مراقبت های زیبایی قبل از عروسی برای عروس خانم ها

1174
عروس

همه عروس خانم ها دوست داریند که درفراموش نشدنی ترین روز زندگی شان ظاهر بی نظیری داشته باشند تا در آینده هم زمانی که به عکس ها نگاه می کنند از آن ها لذت ببرند. به این نکته توجه داشته باشید که برای یک آرایش زیبا و بدون نقص باید اول از همه پوست خوبی داشته باشید و اگر به پوست خود رسیدگی نکنید هرچقدر هم از لوازم آرایشی مرغوب با برندهای معروف استفاده کنید، بازهم آنچه میخواهید از آرایشتان دریافت نخواهید کرد.

اگر مراسم ازدواجتان در پیش است و هر روز به آن نزدیک تر می شوید  برایتان یک برنامه مراقبت های زیبایی قبل از عروسی آماده کرده ایم که این روز تکرار نشدنی و خاطره انگیز برایتان همه چیز عالی و بی نقص باشد.

 

یک ماه قبل از جشن عروسی

♦ مقدار زیادی آب بنوشید و انواع غذاهای حاوی آنتی اکسیدان‌ها را مصرف کنید تا پوستی شاداب داشته باشید.

♦ حداقل یک ماه قبل از عروسی شروع به استفاده از یک لایه برداری ملایم برای از بین بردن پوست مرده (دو بار در هفته) کنید و همچنین استفاده از کرم‌های شب و روز مناسب برای یک درخشش طبیعی مفید است.

♦ در ابتدا روزانه، صورت خود را آبرسانی کنید و در نهایت هفته‌ای دوبار این کار را انجام دهید. استفاده از یک مرطوب کننده مناسب پوستتان را فراموش نکنید.

برای لایه برداری، پاکسازی و آبرسانی پوست می توانید از ماسک های خانگی که با پوست تان سازگار است و قبلا هم امتحان کرده اید استفاده کنید و یا از ماسک ها و لایه بردارهای شیمیایی طبق نظر متخصص پوست بهره بگیرید. (روش تهیه ۸ ماسک لایه بردار خانگی برای درخشندگی پوست)

♦ حتما باید حدود یک ماه قبل از مراسم عروسی، موهای‌ خود را به صورت دلخواه کوتاه کنید. با گذشت این مدت می‌توانید کاملا مطمئن باشید که اثر قیچی روی موهای شما از بین می‌رود و موهای شما به اصطلاح کاملا جا می‌افتد. به هیچ‌وجه قبل از عروسی برای کوتاه‌کردن موهای‌تان پیش یک آرایشگر جدید نروید چون ممکن است کاملا به دردسر بیفتید.

عروس

دو هفته قبل از عروسی

♦ اگر می‌خواهید برای مراسم عروسی تان موهایتان را صاف یا تقویت کنید، حتما این کار را ۲ هفته قبل انجام دهید

♦ مراقبت از لب ها را شروع کنید. هر شب روی لبهایتان کرم مخصوص یا وازلین بمالید تا لب هایتان نرم و برجسته باشند و برای آرایش آماده شوند. در ضمن دوبار در هفته هم لب هایتان را لایه برداری کنید.

♦ در روز عروسی تان، کاری که باید انجام دهید این است که خیلی بخندید! پس برای جرم گیری و سفید کردن دندان نزد دندان پزشکتان بروید تا مطمئن شوید هنگامی که لبخند می زنید دندان هایتان همچون مروارید سفیدند. لبخند زدنتان را روبروی آینه بارها  تمرین کنید، تا اینکه در آن روز بزرگ به بهترین شکلی که می توانید بخندید.

♦ مدل ابروها، مدل مو و آرایش خود را انتخاب کنید و درباره آن با آرایشگرتان مشورت کنید.

 

یک هفته قبل از عروسی

♦ وکس، اپیلاسیون، برنزه کردن بدن و مواردی از این قبیل را یک هفته قبل از عروسی انجام دهید. البته سعی کنید روش هایی را برای موزدایی صورت انتخاب کنید که کمتر پوست صورتان را ملتهب کند.

♦ اگر می خواهید کاشت مژه انجام دهید، با مشورت آرایشگرتان، این کار را یک هفته قبل از عروسی انجام دهید و ترجیحا کاشت مژه به صورت دانه ای را انتخاب کنید تا طبیعی تر باشد.

♦ در طول یک هفته شلوغ پیش از مراسم عروسی، حتما مدل دیزاین ناخن ها و طرح آن ها را انتخاب کنید و انجام دهید.

عروس

 

نکاتی که عروس خانم های زیبا باید مد نظر داشته باشند

• از هیچ روش مراقبت از پوست، یک هفته مانده به عروسی استفاده نکنید. در واقع هیچ چیز جدیدی را یک هفته قبل از روز عروسی امتحان نکنید.

• اگر می خواهید که بوتاکس انجام دهید توصیه می‌کنم که آن را حداقل یک ماه قبل از عروسی انجام دهید تا این که ماهیچه‌هایتان به آن عادت کنند و فرو بنشینند.

• اگر از هر گونه وسیله جلوگیری از بارداری استفاده می‌کردید قبل از توقف آن با پزشک خود مشورت کنید. چون ممکن است اگر یک یا دو ماه قبل از عروسی این کار را بکنید موجب تغییرات هورمونی بشود و باعث ظهور آکنه و جوش شده و یا این که شما از عوارض جانبی دیگری رنج ببرید.

• مقدار زیادی آب بنوشید. نوشیدن آب برای سلامتی و زیبایی پوست، مو و رنگ چهره خوب است.

• چند روز قبل از روز عروسی حتماً لباس عروس خود را بپوشید و از اندازه بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر نیاز به کوک یا تغییر سایز یا اتو شدن دارد آن را انجام دهید.

• عطری را که می‌خواهید در روز عروسی‌تان استفاده کنید، تهیه کنید و آن را روی پوست‌تان امتحان کنید. حواس‌تان باشد که یکی، دو روز مانده به عروسی برای انجام چنین تغییراتی خیلی دیر است.

• قبل انجام آرایش صورت و مو لباسی بپوشید که راحت از تن دربیاید و مجبور نشوید آن را از بالا دربیاورید.

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید