معرفی انواع روش های هایلایت مو

4254

به یکی از راه های اضافه کردن رنگ جدید به دسته ای از موها هایلایت می گویند.

انواع هایلایت

‏هایلایت طبیعی

رنگ هایلایت در این روش خیلی روشن نباید باشد تا رنگ موهای شما را طبیعی جلوه دهد برای انتخاب رنگ هایلایت رنگی که یک یا دو درجه از موهای شما روشن تر است را انتخاب کنید و دسته ای از موها رو جدا کنید و بصورت لایه های باریک رنگ کنید، این نوع هایلایت مخصوص کسانی است که موهای خوب و شادابی دارند.

هایلایت تیکه ای

رنگ هایلایت در این روش باید از رنگ مو پایه خودتان روشن تر باشد. در این روش دسته های باریک و ۳ سانتی از مو رو جدا کرد و رنگ را روی مو بمالید. این روش برای افرادی که موهای زبر وضخیمی دارد گزینه مناسبی می باشد.

 


بیشتر بخوانید: آموزش مش با کلاه و با فویل


 هایلایت مخفی

برای تغییر نامحسوس در موهایتان دسته ای از مو که در دید نیست را انتخاب کنید و رنگ نمایید این روش برای کسانی مناسب است که می خواهند تغییر کوچکی در مو ایجاد کنند در این مدل مو زمانی که موهای شما باز است جلوه زیبایی دارد.

هایلایت آمبره

اگر می خواهید به راحتی موهایتان هایلایت طبیعی داشته باشداز هایلایت آمبره استفاده کنید.‏ رنگ هایلایت با روش آمبره در ریشه مو تیره و در ساقه مو روشن تر می شود.

هایلایت بالایاژ

در این نوع هایلایت ، رنگ به صورت رفت و برگشت و در یک شیب طبیعی تر می باشد. و درواقع ‏همانند هایلایت آمبره می باشد.‏

 


بیشتر بخوانید: آموزش هایلایت کردن مو در خانه به روش بالیاژ و فویل


هایلایت فویل

یکی دیگر از انواع هایلایت می باشد که از فویل استفاده می کند. در این روش سه نوع هایلایت طبیعی، ‏هایلایت تیکه ای، پر حجم مو در کنار یکدیگر استفاده می شود. ‏

هایلایت کردن پر حجم مو

برای حجیم نشان دادن مو از ترکیب ۳ رنگ استفاده میکنند اگر موهایتان را قبل از این نوع هایلایت کوتاه کنید بخاطر داشتن ۲ یا ۳ رنگ زیبایی بیشتری دارد.

منبع: الماس نشان

 

1 نظر

  1. سلام خیلی اطلاعات خوبی دادید لطفا ترکیب رنگ بازم بزارید پروس بالیاژ و هایلایت را کاملتر وزیر تر بگید ممنون

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید