معرفی سه گوشی ارزان و با کیفیت HTC

496

HTC سه مدل از تلفن های هوشمند با قیمت های نسبتا اقتصادی و ارزان را به بازار معرفی کرد. این گوشی ها ضمن داشتن کیفیت ساخت رقابتی و مناسب، در رنگ بندی متفاوت در دسترس است. با HTC Desire های مدل 520، 526 و 626 آشنا مختصرا آشنا شوید.

معرفی سه گوشی ارزان و با کیفیت HTC

مدل ۶۲۶ دارای بدنه ای پلاستیکی است و در رنگ بندی های بالا ارائه می شود. این گوشی بسیار محکم است و در دست حس خوبی را منتقل میکند. این گوشی دارای صفحه ۵ اینچی و صفحه ای با کیفیت ۷۲۰ نقطه است. پردازنده این گوشی یک کوالکام hسنپ دراگون ۲۱۰ بوده و رم این گوشی ۱ گیگابایت میباشد. این گوشی با ۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. باتری با ظرفیت ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعت نیز در این گوشی موجود است.

معرفی سه گوشی ارزان و با کیفیت HTC

مدل ۵۲۰ کوچکترین مدل در این رده میباشد که دارای رزولوشن صفحه ۸۵۴ در ۴۸۰ و صفحه ۴.۵ اینچی است. پردازنده این گوشی یک کوالکام اسنپ دراگون ۲۱۰ بوده و رم این گوشی ۱ گیگابایت میباشد. این گوشی با ۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. باتری با ظرفیت ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعت نیز در این گوشی موجود است.

معرفی سه گوشی ارزان و با کیفیت HTC

مدل ۵۲۶ ارتقا یافته مدل ۵۲۰ است که دارای رزولوشن صفحه ۵۴۰ در ۹۶۰ و صفحه ۴.۷ اینچی است. پردازنده این گوشی یک کوالکام اسنپ دراگون ۲۱۰ بوده و رم این گوشی ۱۵۰۰ مگابایت گیگابایت میباشد. این گوشی با ۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. باتری با ظرفیت ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعت نیز در این گوشی موجود است.

 

 

منبع: به روز رسانی

 

 

رونمایی از پادشاه گوشی های هواوی + تصاویر

در سال ۲۰۱۵ باید منتظر چه گوشی های جدیدی باشیم؟

معرفی برترین گوشی های اندرویدی سال ۲۰۱۴ از دیدگاه کاربران

 

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید