موی کوتاه بیشتر به صورتم می آید یا موی بلند؟

1710
کوتاه کردن موها

مدل مو یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی خانم ها است. اگر شما هم دوست دارید موهایتان را کوتاه کنید اما در انتخاب مدل مویتان شک دارید بهتر است این ترفند را امتحان کنید. با این ترفند متوجه می شوید مو کوتاه به صورت تان می آید یا موی بلند.

 

ترفندی برای تشخیص دادن مدل مو 

هر خانمی در زندگی اش برای یک بار هم که شده این سوال برایش پیش می آد که آیا با موی کوتاه قشنگ می شود یانه؟ البته معمولا خانم ها از این که بخواهند موهای بلند و قشنگشان را کوتاه کنند کمی می ترسند چون اگر بهشان نیاید باید ماه ها منتظر بلند شدن موهای شان بمانند.

 

در این مقاله با یک روش ساده می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه تشخیص بدهید موهای کوتاه به شما می آید یا نه. این روش قانون ۲٫۲۵ نامیده شده که توسط جان فریدا ” John Frieda” آرایشگر و صاحب برند جان فریدا آن را کشف کرده است. برای این که تشخیص بدهید موی کوتاه به صورت تان می آید یا نه تنها به یک مداد و یک خط احتیاج دارید.

برای امتحان کردن این فرمول مراحل زیر را انجام دهید

کوتاه کردن موها

یک عدد مداد زیر چانه قرار بدهید. سپس یک خط کش به صورت عمودی زیر گوش قرار دهید تا زاویه ۹۰ درجه درست شود.

خط کش را از زیر نرمه گوش تا مداد اندازه گیری کنید. اگر اندازه به دست آمده کمتر از ۲٫۲۵ اینچ (۵٫۵ سانتیمتر) باشد پس موی کوتاه برای صورت شما مناسب است. اما اگه اندازه به دست آمده بیشتر از این مقدار باشد فقط موهای بلند می تواند به صورت تان جذابیت و زیبایی دهد.

 

بیایید این قانون رو روی صورت میشل ویلیامز و لیو تایلر بررسی کنیم.

کوتاه کردن موها

با این ترفند متوجه می شوید مو کوتاه به صورت تان می آید یا موی بلند‎

همینطور که توی عکس مشاهده می کنید موی کوتاه به صورت میشل خیلی می آید در حالی که صورت لیو فقط با موی بلند زیباست.

همه آرایشگرها و متخصصان زیبایی این روش رو قابل اعتماد می دانند و تایید کردند. پس اگر در این فکر هستید که موهایتان را کوتاه کنید اما نمی دانید که به صورت شما می آید یا نه، یک مداد و خط کش بردارید و تناسب صورت تان را اندازه گیری کنید یا این که این اصول و قانون ها را فراموش کنید و هر کاری که خوشحال تان می کنند انجام بدید.

منبع : bedunim.ir

بیشتر بخوانید:

آموزش مرحله به مرحله کوتاه کردن چتری مو + فیلم

آموزش تصویری و جامع کوتاه کردن موها در خانه توسط خودتان

کوتاه کردن چتری در خانه و روش حالت دادن به موهای چتری

آموزش سشوار کشیدن موهای کوتاه توسط خودتان

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید