مژه های طبیعی جایگزینی برای مژه های دروغین

523

مری گراهام ( Mary Graham) که تحصیل کرده دانشگاه کینگستون است ، از رشته های چمن و سوزن هایی از درختان همیشه سبز برای ساخت این مژه های دروغین کاملا طبیعی استفاده کرده است. گراهام شاخ و برگ درختان را به مژه هایی تبدیل کرده است تا دروغ تولید کننده های لوازم آرایش که با عنوان “طبیعی” برچسب خورده اند را آشکار سازد. او ادعا می کند اغلب این لوازم آرایشی حاوی مواد طبیعی نیستند. او رشته های چمن را با استفاده از چسبی طبیعی که از تخم مرغ و برف ساخته، به هم چسبانده و همچنین از این چسب طبیعی برای چسباندن مژه ها به پلک استفاده کرده است.

به عنوان بخشی از دوره طراحی گرافیک خود در دانشگاه کینگستون لندن ، گراهام از مدلی که از این مژه ها برای زیبایی چشمانش استفاده کرده ، عکاسی کرده است و این تصاویر را در مجله ای به چاپ رسانده تا مانند کمپینی واقعی برای محصولات آرایشی و زیبایی منتشر شود.

مژه

 

 

 

 

مژه

 

مژه

مژه

تنها ماده طبیعی فرآوری نشده در مژه های ظاهرا طبیعی تولید کنندگان معتبر ، آب است. و این تولید کنندگان هیچ وقت صحبتی درباره مواد به کار رفته در محصول به ظاهر طبیعی خود نمی کنند. محصولاتی که شاید یک درصد آن ها حاوی مواد طبیعی باشد، طبیعی برچسب خورده اند. و هیچ توضیحی هم راجع به  دستکاری که در مواد طبیعی برای ساختن این محصولات می کنند نیز به میان نمی آورند.

مژه

مژه

مژه

 

مژه

مژه

 

 

 

 

منبع:نیم سایه

 

 

برای داشتن مژه های بلند و پرپشت بخوانید

علل ریزش مژه ها و درمان آنها

برای تقویت مژه هایمان چکار کنیم؟

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید