پالت‌های آرایشی را بهتر بشناسیم

1765
پالت آرایشی

رپورتاژ علاقه به لوازم آرایشی تقریبا در میان تمام خانم‌ها وجود دارد. به همین دلیل روزانه شاهد معرفی برندها و محصولات متنوع آرایشی هستیم. در میان طیف گسترده لوازم آرایشی یکی از محبوب‌ترین محصولات، انواع پالت آرایشی است. این دسته از لوازم آرایشی شامل سایه چشم، رژ لب، کانتورینگ و سایر مواد آرایشی در مدل‌های مختلف است. پالت‌های آرایشی با تنوع رنگی خوبی که دارند شما را از خرید و به همراه داشتن تعداد زیادی از لوازم آرایشی بی‌نیاز می‌کند.

در ادامه به معرفی و بررسی پالت‌های آرایشی می‌پردازیم.

پالت آرایشی سایه چشم

استفاده از پالت سایه برای آرایش چشم‌ها یکی از ارکان اصلی آرایش چشم‌ها به شمار می‌آید. پالت‌های سایه توسط برندهای مختلف و در انواع مختلف تولید می‌شوند در هنگام انتخاب پالت سایه باید در نظر داشته باشید که رنگ پالت با رنگ چشم شما همخوانی داشته باشد. اکثر خانم‌ها حداقل یکی از پالت‌های چند رنگ سایه چشم را در میان لوازم آرایشی خود دارند، که فقط تعداد محدودی از رنگ‌های آن را استفاده می‌کنند و از کاربرد دیگر رنگهای پالت آگاهی ندارند به همین خاطر بعضی از رنگ‌ها در پالت‌های سایه همیشه بی‌استفاده مانده است. در ادامه به شما خواهیم گفت که چطور از تمام رنگ‌های پالت سایه چشم‌تان استفاده کنید.

پالت سایه

برای شروع استفاده از پالت سایه ابتدا روشن‌ترین رنگ‌ها را انتخاب کنید و از آنها به عنوان هایلایتر برای گوشه چشم‌ها و استخوان ابرو استفاده کنید. از رنگهای متوسط نیز می‌توانید برای ترکیب کردن رنگ‌های سایه استفاده کنید. همچنین از رنگ‌های تیره می‌توان برای چین پلک‌ها و خطوط اطراف مژه‌ها استفاده کرد. برای افزایش فاصله بین چشم‌ها نیز می‌توان از سایه‌های تیره برای گوشه خارجی چشم‌ها استفاده کرد، و برای چشم‌هایی که فاصله زیادی دارند بر روی پلک بیشتر از رنگ‌های متوسط و از سایه‌های تیره‌تر فقط برای قسمت خارجی پلک استفاده کنید.

 

پالت آرایشی رژلب

بسیاری از خانم‌ها دوست دارند که تعداد زیادی رژلب در انواع مختلف و رنگ‌های متفاوت داشته باشند، اما به علت هزینه بالا انجام این‌کار برایشان دشوار است. این دسته از افراد می‌توانند با تهیه یک پالت رژ لب با هزینه‌ کمتر ی به خواسته خود برسند.

پالت رژ لب

پالت رژلب رنگ‌های کلاسیک و شیک متفاوتی دارد که با ترکیب آنها می‌توان رنگ‌های جدیدی را به وجود آورد. پالت رژلب برای آرایشگران حرفه‌ای نیز کاربرد زیادی دارد.

 

از مزیت‌های مهم پالت‌ رژلب قابلیت حمل آسان آن می‌باشد به همین علت دیگر نیازی همراه داشتن تعداد زیادی رژ لب نخواهید داشت. معمولاً پالت‌های رژلب دارای یک براش یا قلموی مخصوص است.

از پالت رژلب برای سایه زدن، طراحی صورت و بدن و گاهی اوقات بعنوان کانسیلر نیز می‌توان از آن استفاده کرد.  این پالت‌ها دارای رنگ‌های مات و براق هستند و برای انواع سبک‌های آرایش مناسب هستند.

 

پالت کانتورینگ

 با استفاده از پالت کانتورینگ و هایلایت می‌توان نقص‌های صورت را اصلاح کرد و زیبایی چهره را افزایش داد. با پالت‌های کانتورینگ می‌توان زیبا سازی چهره را به طور حرفه‌ای انجام داد. با طیف‌های رنگی روشن و تیره موجود در این پالت‌ها می‌توان اجزاء مختلف صورت را برجسته کرد و یا کوچک‌تر نشان داد. برای داشتن چهره ای زیبا و دلنشین لازم است که اول فرم چهره خود را بشناسیم . اگر بدانیم برای زیبا تر نشان دادن چهره به چه ابزار هایی نیاز داریم دیگر نیازی به آرایشگر و رفتن به آرایشگاه نداریم و میتوانیم در منزل خودمان را به بهترین شکل بیاراییم. تکنیک‌های کانتورینگ برای انواع فرم صورت متفاوت است که می‌توانید با مشاهده انواع ویدئوهای آموزشی و با توجه به فرم صورت خود یک آرایش حرفه‌ای بر روی صورت‌تان اجرا کنید.

پالت کانتور

برای کانتورینگ بینی و صورت به براش مناسب که معمولا حجمی مانند براش کرم پودر دارد با سری کوچکتر نیاز است. کرم پودر یا کرم کانتورینگ باید از رنگ چهره دو الی سه پرده تیره تر باشد. برای استفاده بهتر، با پد آرایشی نمدار کرم را فید کنید. حتما برای فیکس یا خشک کردن کانتورینگ باید از پودر بیک یا فیکس استفاده کرد.

طیف وسیعی از پالت‌های آرایشی از برندهای مختلف را می‌توانید با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها از فروشگاه اینترنتی مدیاژ تهیه کنید.

رپورتاژ آگهی

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید