نقد و بررسی چسب بینی پیودرم برای از بین بردن جوشهای سرسیاه

12831

چسب بینی پیوردرم، برای از بین بردن جوش های سرسیاه بینی

استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب نه تنها به پوست شما آسیب می‌رساند، بلکه باعث بروز جوش‌های زیر پوستی و سرسیاه می شود. از این رو تولید کنندگان محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی محصولات گوناگونی برای رفع این مشکل راهی بازار کرده اند. چسب بینی پیودرم یکی از این محصولات مطرح و شناخته شده در بازار است که در ادامه این محصول را نقد و بررسی می کنیم.

چسب قوی پاک کننده منافذ بینی

– پاک کننده منافذ پوست بینی
– بسته های این محصول 6 عددی است .
– ایجاد نرمی و زیبایی در پوست
– استفاده آسان

 

روش مصرف :

پوشش روی چسب را بردارید و از سمت براق روی بینی شسته شده و خیس بچسبانید. سطح آن را با دست صاف کنید تا حباب ها خارج شده 15 دقیقه صبر کنید تا چسب خشک و سپس از گوشه ها به آرامی بردارید.

از بین بردن جوش سرسیاه روی بینی

 

نقد و بررسی چسب بینی پیودرم

آلودگی های پوست، باعث ایجاد جوش های زیر پوستی میشن که این جوش های زیر پوستی یا بصورت دونه های چربی های زیر پوست مشخص میشن یا وقتایی که یه منفذ به سطح پوست پیدا میکنن به صورت جوش های سرسیاه ظاهر میشن، که بیشتر معمولا روی بینی پیش میاد.

یکی از راه حل های خونگی برای رفع این موارد استفاده از چسب های مخصوص یا ماسک های پیل آف و… هست که تا حدودی میتونه اون جوش های سرسیاه و زشت رو بیرون بکشه!

یکی از چسب هایی که من خیلی ازش راضی بودم چسب بینی پیوردرم هست که ساخت کُره هست و خوشبختانه تو ایران هم راحت پیدا میشه.

روش استفاده ازش خیلی مهمه وگرنه ممکنه هیچ فایده ای نداشته باشه!

📌ترجیحا بلافاصله بعد از حمام ازش استفاده کنید که منافذ بازتره… اول صورت رو کامل با فیس واش شسته جوری که هیچ آرایش یا چربی روی صورت نباشه، بعد بینی رو خیس میکنید و چسبُ روی بینیِ خیس میچسبونید، بعد که دستتون نم داره یکم روی چسب رو نمدار کنید و فشار بدین روی بینی که هیچ حبابی باقی نمونه و کامل بچسبه… بعد از پونزده دقیقه هم به آرومی از گوشه بینی بردارین و توی نور نتیجه رو ببینید که چقدر خوب بیشترِ جوش سرسیاه و دونه های چربی از بینی برداشته میشه.

شما از چه محصولی برای این کار راضی بودین؟؟ ❤️ .

 

منبع: instagram.com/samabeautylife

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید