چطور با رژگونه صورتی شاداب و طبیعی داشته باشیم؟

588
رژگونه

رژگونه یکی از مهمترین محصولات آرایشی خانم ها محسوب می شود. پس باید در انتخاب آن دقت کنید. چون که یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که می‌ تواند ظاهر آرایش شما را طبیعی کند. نه تنها به شما کمک می کند که پوست درخشان تر و زیباتری داشته باشید، بلکه باعث تازه کردن پوست می شود. بنابراین اگر نمی دانید که چگونه از رژگونه خود به خوبی استفاده کنید  در این قسمت ترفندهایی را در مورد این عامل مهم آرایشی به شما معرفی می کنیم.

رژگونه را با کمی کرم پودر ترکیب کنید

ترکیب رژگونه با یک یا دو قطره کرم پودر برای نوک گونه ها می باشد. این روش باعث می‌ شود که رژگونه شما یک ظاهر کاملاً طبیعی پیدا کند و ظاهر آرایش شما در عین طبیعی بودن، زیباتر و سرحال تر نشان داده شود. گونه‌ های شما نیز قطعاً برجستگی بیشتری از خودشان نشان خواهند داد.

ترکیب رژگونه با کرم صورت

اگر در استفاده از رژگونه های پودری دچار مشکل شده اید، از این روش استفاده کنید. رژگونه خود را با مقدار کمی کرم معمولی روزانه صورت خود ترکیب کنید و به گونه ها بزنید. این روش باعث می‌ شود که رژگونه مدت زمان بیشتری روی پوست باقی بماند و رنگ زیباتری را روی گونه های خود ایجاد کنید.

رژگونه

ترکیب رژگونه با وازلین

اگر به دنبال چهره شاداب تر هستید، رژگونه را با مقدار کمی وازلین ترکیب کنید و آن را به گونه هایتان بزنید تا یک ظاهر جذاب و طبیعی برای خودتان بسازید.

استفاده از دو عدد رژگونه

برای اینکه مطمئن شوید که رژگونه شما به همین راحتی‌ ها پاک نمی‌ شود، اول یک رژگونه بزنید و سپس آن را با یک رژگونه پودری دیگر، در قسمت بالای گونه ها تکمیل کنید. این روش باعث می‌ شود که رنگ رژگونه روی گونه ها مدت زمان طولانی تری باقی بماند.

منبع: ruban.com

بیشتر بخوانید:

انتخاب رنگ مناسب رژگونه متناسب با رنگ پوستتان

اصول اصلی رژگونه زدن!

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید