چه رنگ موهایی برای فصل زمستان مناسب هستند؟

3127
رنگ موی شرابی

با نزدیک شدن فصل زمستان بسیاری از خانم ها دوست دارند موهایشان را با رنگ موهای مناسب زمستان  رنگ کنند و از زیبایی و تغییر موهایشان لذت ببرند. 

رنگ موهای مناسب زمستان / رنگ موهای زمستانی

 

رنگ موهای قهوه‌ای، زیتونی، بلوطی، فندقی

انواع رنگ‌های قهوه‌ای بسیار برای زمستان مناسب هستند. در گروه رنگ های زمستانی، فندقی، بلوطی و زیتونی هم جای می‌گیرند.

رنگ موی قهوه ای

رنگ موی مشکی

در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی وجود ندارد ولی  به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای جدید و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید و این کار را انجام دهید).

برای کسانی که می‌خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه‌ای بسیار تیره و نزدیک به مشکی استفاده می ‌کنند.

 

بلوند عسلی و بلوند خاکستری

برای خانم هایی کـه میخواهند تغییری اساسی بـه چهره شان بدهند، رنگ موی بلوند عسلی یا بلوند خاکستری می‌تواند انتخاب خوبی باشد. 

رنگ موهای مناسب زمستان

بالیاژ کاراملی

اگر دوست ندارید موهایتان بطور کامل رنگ شود، میتوانید از تکنیک بالیاژ استفاده کنید. بالیاژ کاراملی بـه روی موهایی کـه تن قهوه ای دارند، بسیار زیبا بنظر میرسد.

بالیاژ کاراملی

 

موهای قرمز

زمانی که زمستان از راه می رسد، رنگ موهای با تناژ قرمز بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. رنگ هایی مانند رنگ موی مسی بسیار محبوب می باشند. علاوه بر این رنگ موهای دارچینی، شرابی، بورگاندی و ماهگونی نیز برای این فصل بسیار مناسبند.

رنگ موی شرابی

 

رنگ موی خاکستری

رنگ موی خاکستری یا نقره ای یکی دیگر از رنگ موهایی است که برای فصل زمستان بسیار مناسب است و می تواند چهره شما را کاملا متفاوت نشان دهد.  از آنجایی کـه این رنگ مو خنثی ست، با هر مدل و رنگ لباسی بـه زیبایی ست می‌شود.

رنگ موی خاکستری

اگر میخواهید موهایتان را هایلایت کنید 

♦ برای آن دسته از خانم‌هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند از های‌لایت با رنگ‌های  گرم  مانند عسلی، نسکافه‌ای، صورتی، قرمز  یا مسی استفاده کنند

♦ این نوع های‌لایت را روی هر رنگ پایه مویی می‌توان اجرا کرد ولی واضح می باشد که های‌لایت عسلی و نسکافه‌ای روی موهای قهوه‌ای و های‌لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی  جذاب‌تر و زیباتر است.

♦ در صورت تمایل فرد به دکلره، دکلره‌های گلبهی و هلویی پر رنگ را پیشنهاد می‌کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

چگونه رنگ مو و ابرو خود را انتخاب کنیم؟

آموزش ترکیب رنگ مو خاکستری شنی

ترکیب رنگ موهای زیبا و جذاب بدون دکلره

فرمول ترکیب رنگ موهای جذاب پاییزی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید