چگونه استایل کژوال داشته باشیم؟

3978
استایل کژوال

استایل کژوال یعنی استایلی که شما در آن احساس راحتی و آرامش کنید. یعنی استایلی که برای ست کردن نیاز به حساسیت زیادی ندارید و هر لباسی که دوست داشته باشید به تن می کنید. بنابراین استایل کژوال در یک کلمه یعنی راحتی! این استایل برای استفاده روزمره بسیار مناسب است.

استایل کژوال انواع مختلفی دارد ولی ویژگی مشترک همه‌ آنها این است که شما با آنها احساس خوب و راحتی داشته باشید. در این استایل از نظر جنسیت محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید فارغ از جنسیت، از اکسسوری ها و لباس های مورد علاقه خود استفاده کنید. مثلا در گذشته استفاده از دستبند برای مردان امری غیرعادی بود اما در امروزه در استایل کژوال بسیار مورد توجه است. همچنین پوشیدن شلوار برای خانم ها غیرممکن بود در صورتی که امروزه شلوار یکی از آیتم های اصلی استایل خانم ها محسوب می شود.

 

چگونه استایل کژوال داشته باشیم؟

برای اینکه همیشه بتوانید استایل کژوال Casual خود را بدون دردسر درست کنید باید این اقلام را در کمد لباس تان داشته باشید.

تی شرت سفید یا رنگی

یک تی شرت ساده یقه گرد، یک انتخاب قطعی است و عملا با هر چیزی در کمد لباس هایتان ست می‌شود. می توانید رنگ تی شرت را از بین رنگ هایی مانند مشکی، طوسی و سفید انتخاب کنید.

استایل کژوال

استایل کژوال

شلوار جین

شلوار جین آیتم اصلی استایل کژوال است و شما باید یک شلوار جین با کیفیت و شیک که در آن راحت هستید در کمد لباستان داشته باشید. شلواری را انتخاب کنید که اندازه سایز کمرتان باشد، به سراغ شلوارهایی که خیلی تنگ هستند نروید.

 

استایل کژوال

استایل کژوال

 

کفش های کژوال

انتخاب یک کفش بخش مهمی از هر استایلی را تشکیل می دهد.  برای ساخت استایل کژوال شما به یک جفت کفش کتانی راحت در رنگ ساده و خنثی نیاز دارید که در یک روز طولانی هم قدم شما شود و از خستگی شما جلوگیری کند. علاوه بر کفش کتانی شما می توانید از صندل، کفش های تخت و عروسکی و نیم بوت نیز برای ساخت استایل کژوال خود استفاده کنید.

استایل کژوال

استایل کژوال

استایل کژوال

هودی یا پلیور ساده 

هودی یا پلیورهای ساده یقه گرد به خوبی می توانند در فصل پاییز و زمستان بدن شما را از سرما حفظ کنند علاوه بر این در همه مکان ها از استایل های خیابانی Street Style گرفته تا باشگاه های ورزشی می توانید از آن استفاده کنید.

پلیور ساده یقه گرد این امکان را به شما می دهد که هم در موقعیت های رسمی تر و هم موقعیت های راحت با افزودن لایه بندی های مختلف آن را بپوشید.

استایل کژوال استایل کژوال

 

کت، پالتو، بارانی

در فصل‌های سرد سال، برای داشتن استایل کژوال، انتخاب‌های بیشتر و زیباتری نسبت به همیشه دارید؛ از کت‌های تک جین، کتان یا چرم گرفته تا اورکت و بارانی.

استایل کژوال استایل کژوال

استایل کژوال

دامن یا پیراهن

دامن‌های کوتاه، ماکسی (بلند تا نوک پا)، میدی (تا زیر زانو) یا پیراهن های بلند و کوتاه یکی از بهترین انتخاب ها برای روزهای گرم سال است. شما می توانید بخش جلویی تی شرت تان را داخل دامن قرار دهید و در فصل هایی مانند بهار دامن خود را با بوت ست کنید. گوشواره‌های آویز و دستبند‌های شیک جزو مناسب‌ترین اکسسوری‌های این استایل هستند.

استایل کژوال

استایل کژوال

 

بیشتر بخوانید:

معرفی استایل بوهو؛ راه و روش لباس پوشیدن به سبک بوهو

روش استفاده از کمربند برای جذابیت بیشتر استایل

معرفی استایل تینیجری برای نوجوانان خوش تیپ

همه چیز درباره استایل مونوکروم یا تک رنگ

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید