چگونه لایت ترین میکاپ را داشته باشیم؟

1160
میکاپ لایت

آرایش محو یا لایت مدتی است که حسابی ترند شده و طرفداران زیادی دارد. میکاپ لایت به گونه ای است که در عین اینکه آرایش دارید اما آرایشتان مشخص نیست. در این سبک از آرایش ضمن پوشاندن نقاط ضعف صورت و برجسته سازی ویژگی های مثبت، از رنگ های گرم و طبیعی برای آرایش استفاده می شود. در این پست به شما آموزش می دهیم چگونه یک میکاپ زیبا و شیک داشته باشید تا بتوانید در همه مکان ها زیبا و جذاب ظاهر شوید.

 

ابتدا کرم پودر بزنید

ابتدا کرم مرطوب کننده بزنید تا پوست تان را برای جذب کرم پودر آماده کنید. سپس یک کرم پودر کاملا سبک انتخاب کنید که مناسب استفاده روزانه باشد. حتی می توانید از بی بی کرم ها به جای کرم پودر استفاده کنید. کرم پودر را کاملا محو کنید. (نحوه درست زدن کرم پودر و فونداسیون روی صورت)

کرم پودر

پوشاندن نقایص با استفاده از کانسیلر

از کانسیلر برای پنهان کردن نقص ها و تیرگی ها استفاده کنید. قسمت هایی از صورت تان که دارای لک، جوش و تیرگی است را با استفاده از کانسیلر پوشش دهید و با استفاده از انگشت تمیز پخش کنید.(کانسیلر چیست؟ نحوه استفاده از کانسیلر متناسب با فرم صورت)

 

استفاده از کانسیلر

رژگونه ملایم

استفاده از رژگونه به صورت تان حس تازگی و شادابی می دهد. با استفاده از مقدار کمی رژگونه هلویی یا صورتی روشن آرایش پوست تان را کامل کنید.

میکاپ لایت

خط چشم نامرئی بکشید

کشیدن خط چشم پررنگ و کاملا مشخص نمی تواند آرایش شما را طبیعی جلوه دهد. شما باید با استفاده از یک ترفند خط چشم نامرئی بکشید.

با استفاده از یک مداد چشم نرم، با دقت قسمت انتهایی چشم و دقیقا بالای مژه ها خط چشم بکشید و کمی آن را محو کنید. (چگونه خط چشم نامرئی بکشیم؟ + فیلم)

خط چشم نامرئی

آرایش مژه ها

به جای چسباندن مژه مصنوعی سیاه خشن، از ریمل سبک استفاده کنید. ریمل در واقع تکمیل کننده آرایش چشم تان است.

ریمل زدن

مدل و سایه ابرو

ابروها ترکیب چهره شما را میسازند. اول ابروهای خود را با براش مرتب کرده ، بعد قسمت های کم پشت آن را با مداد ابرو پر کنید اما حواستان باشد در این کار زیاده روی نکنید. (آموزش آرایش حرفه ای ابروها در ۸ مرحله با تصاویر)

آرایش ابرو

رژلب نود بزنید

از رنگ‌ طبیعی لب هایتان فاصله نگیرید. یک رژلب نود به رنگ هلویی، بژ یا صورتی کمرنگ انتخاب کنید.

رژلب نود

بیشتر بخوانید:

چگونه آرایش لایت و دخترانه داشته باشیم؟ + آموزش تصویری

آموزش میکاپ صورت و چشم لایت و دخترانه+ فیلم

چگونه یک میکاپ به سبک نود و طبیعی داشته باشیم؟

آموزش میکاپ صورت جذاب و خیره کننده + فیلم

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید