چیدمان پنت هاوس جدید «جنیفر لوپز»

439
جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده در پاسخ به سوال خبرنگاری كه از او پرسیده بود: « چرا اغلب در مراسم رسمی و فرش قرمزها، لباس سفید می‌پوشد؟» گفته بود: «سفید، رنگ قدرت من است». بنابراین، این خواننده 40 ساله با تكیه بر همین قدرت و علاقه‌ای كه به رنگ سفید دارد، پنت هاوس جدیدش را در منهتن با وسایل سفید رنگ  دكوراسیون كرده است.  جی لو كه به تازگی قراردارد مجموعه «سایه‌های آبی » را با شبكه NBC بسته، این پنت هاوس را به قیمت 22 میلیون دلار در منهتن نیویورك خریده است و از طراحانش خواسته تا با محوریت رنگ سفید خانه را دكور كنند. نتیجه دكوراسیون سفید و مدرنی كه این بازیگر برای خانه جدید خودش انتخاب كرده، عكس‌هایی است كه می‌بینید.
569395_209

نشیمن اصلی

در این خانه، فضایی به نام ‌مهمانخانه وجود ندارد؛ البته این ویژگی مخصوص تمام خانه‌هایی است كه به شیوه‌ای مدرن دكور می‌شوند، بنابراین فضایی مجزا و دیوار كشی شده به نام ‌مهمانخانه با مبلمان خاص و مجلل وجود ندارد بلكه سالن اصلی خانه این نقش را بازی می‌كند.

569396_302

در خانه خانم بازیگر، سالنی بزرگ با پنجره‌های قدی مشرف به تراس، فضای اصلی خانه محسوب می‌شود. یك دست مبل، یك مبل بزرگ راحتی، یك نیمكت پهن و یك میز غذاخوری وسایل این اتاق بزرگ هستند كه همه با ظرافت خاصی انتخاب شدند تا دلباز و فراخ بودن فضا حفظ شود. البته رنگ سفید مبلمان و سادگی دیوارها هم نقش مهمی در این باره دارند. حضور چند گلدان سبز باعث می‌شود تا انرژی‌ خوبی از حضور در این محیط بگیرید.


زمین گلف

569397_999

از تفریحات خانم بازیگر در این خانه، گلف است. او زمین گلف كوچكی در یكی از تراس‌های خانه خود دارد.


 2 حمام برای هر نفر

در این خانه كه مشرف به پارك مدیسون منهتن است، قرار است جی لو همراه با دوقلوهایش، زندگی كند. او این پنت هاوس 580 متر مربعی را حدود 22 میلیون دلار خریده است. نمای بیرونی ساختمان، خانه كوچكی را نشان می‌دهد اما در واقع یكی از طولانی‌ترین خانه‌های منهتن است كه در آن فقط چهار آپارتمان ساخته شده است.  آپارتمان جنیفر، چهار اتاق خواب و شش سرویس حمام و دستشویی دارد. البته به این متراژ باید 300 مترمربع تراس و فضای آزاد را هم اضافه كرد.

569398_953

حمام با تراس

در طراحی فضای حمام از سنگ‌های بزرگ مرمری استفاده شده؛ به همین دلیل، فضا بازتر به نظر می‌رسد. وان بزرگ سفید در وسط این فضا یك حمام لوكس را كامل می‌كند. مانند تمام فضاهای این خانه، حمام هم پنجره‌های قدی دارد كه اطرافش با گلدان‌های سبز تزئین شده است.


آشپزخانه

569399_588

آشپزخانه پنت هاوس جدید جنیفر لوپز به شیوه جزیره طراحی شده است؛ یعنی كابینت‌هایی در وسط آشپزخانه كار شده‌اند كه هم فضای بیشتری برای قرار دادن ظروف در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهند و هم نقش یك میز غذاخوری را ایفا می‌كنند. تعبیه گاز و سینك روی این صفحه، شیوه آشپزی چینی را تداعی می‌كند؛ جایی كه غذای داغ، مستقیم از روی گاز سرو می‌شود. ویژگی منحصربه‌فرد این جزیره، دو ردیف قفسه در بالای جزیره است كه كلیه وسایل لازم مثل ادویه‌ها و. . . را در اختیار آشپز قرار می‌دهد.


كتابخانه

569400_583

كتابخانه این خانه، تنها جایی است كه مبلمان سفید رنگ در آن كار نشده. یك دست مبلمان راحتی خاكستری كه روی پاركت‌های سفید این پنت هاوس و فضای باز و خالی كتابخانه جلوه به خصوصی دارد. نكته خاص این اتاق، استفاده از یك آباژور چند شاخه در كنار مبل است. امكان تغییر و تنظیم تك‌تك شاخه‌های این آباژور وجود دارد و این فرصت را فراهم می‌كند تا روی هر كدام از مبل‌ها بتوان مطالعه كرد.


 اتاق خواب

569401_466

اتاق خواب جی لو هم یك تخت، یك مبل در پایین تخت، یك میز گرد و یك میز تحریر كوچك در خود جای داده است. پرده‌های این اتاق هم پارچه‌های حریر سفید ساده‌ای هستند تا نور اتاق را از دست ندهند و نور طبیعی اتاق را روشن و دلباز كنند.

منبع:bartarinha

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید