کت اورسایز؛ ترند جدید سال 2021 و نحوه ست کردن آن

4396

با شروع سال جدید میلادی داغ ترین سبک ها و ترند ها هم روانه بازار میشوند. یکی از بهترین ترندهایی که برای سال ۲۰۲۱ می توانید از آن استفاده کنید کت اورسایز شانه دار می باشد. این کت ها از سوی بسیاری از بازیگران با استقبال روبرو شده است. انتخاب این کت ها به شما کمک میکند تا استایل خاصی داشته باشید. چرا که اگر قد شما کوتاه باشد با انتخاب و پوشیدن این کت ها و ست کردن با یک شلوار همرنگ کت، قد شما بلندتر نشان داده می شود.

کت‌های بلند و اورسایز به رنگ مشکی، زرشکی و آجری، کت‌های چهارخانه با ترکیب‌های رنگی پاییزی از لباس های پرطرفدار هستند.استایل مونوکروم به همراه کت‌های بلند یک انتخاب مناسب و بسیار شیک برای خانم‌ها در هر سن و با هر سلیقه‌ای است.

 

کت اورسایز را با چه لباسی ست کنیم؟

برای ست کردن کت های اورسایز دست تان حسابی باز است و می توانید بنا بر استایل شخصی خودتان از گزینه های زیادی برای ست کردن آن استفاده کنید.

شلوار راسته چرم: برای اینکه استایل جذاب تری داشته باشید می توانید این کت های جذاب را با شلوارهای راسته و چرم ترکیب کنید و ست زیبایی داشته باشید.

کت اورسایزشلوار پارچه ای گشاد: معمولا از شلوار پارچه ای همرنگ کت برای ست کردن کت های اورسایز استفاده می شود که باعث بلندتر دیده شدن قدتان می شود.

کت اور سایز

کت اور سایز

دامن و پیراهن

کت اور سایز

هودی، شلوارک، شلوار جین و… از گزینه های دیگر برای ست کردن این کت ها هستند.

کت اور سایز

کت اور سایز

یکی از بهترین روش های پوشیدن کت های اورسایز استفاده از کمربند است.

کت اور سایز

بیشتر بخوانید:

تفاوت پافر، وست، پالتو و ترنچ کت چیست؟

مدل کت و شلوار زنانه؛ ترند سال ۲۰۲۰

جدیدترین و شیک ترین مدل های کت و پالتو پاییزه

مد گردی با ویکتوریا بکهام ستاره دنیای مد

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید