کرم موس صورت چیست و چه کاربردی دارد؟

8572
کرم موس صورت

بدون شک این روزها نام کرم موس صورت به گوشتان خورده است اما با کاربرد این محصول آشنا نیستید و نمی دانید برای کدام نوع پوست مناسب است. برای آشنایی بیشتر با کرم موس صورت با ما همراه باشید. 

کرم موس صورت چیست؟

کرم موس صورت ظاهری بین کرم پودر و پنکک دارد و شکل ظاهری آن مانند کرم پودری است که کمی خشک شده و آب و چربی آن گرفته شده باشد. این کرم با بسته بندی به شکل کاسه های شیشه ای در بازار موجود است.

کرم موس صورت بهترین گزینه برای افرادی است که پوست چربی دارند زیرا ساختار آن کاملا سبک است و باعث مسدود شدن منافذ پوست نمی شود از طرفی پوشش بالایی دارد و پوست را یکدست نشان می دهد. همچنین باعث مات شدن پوست می شود و برق پوست را می گیرد و ظاهری زیبا و مخملی به صورت می دهد. 

این کرم برای همه انواع پوست نیز قابل استفاده است. همچنین آرایشگران حرفه ای از موس صورت برای زیرسازی آرایش و پوشش عیوب پوست استفاده می کنند. 

شما می توانید برای آرایش روزانه خود از این کرم استفاده کنید زیرا اصلا سنگین نیست و روی پوست نمی ماسد. موس صورت تمام عیوب و لک های پوست را به خوبی می پوشاند و در طول روز احساس سبکی روی پوست خود خواهید داشت. علاوه بر این در ترکیبات کرم موس صورت از ضد آفتاب استفاده شده است و حداقل spf آن ۱۰ می باشد که می تواند از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت کند.

مزیت دیگری که این کرم دارد این است که برخلاف کرم پودر که نیاز به تثبیت کننده دارد کرم موس صورت نیاز به تثبیت کننده ندارد و در تمام طول روز بدون تغییر روی پوست تان می ماند. 

 

کرم موس صورت

روش استفاده از کرم موس صورت

برای انتخاب کرم موس صورت باید به رنگ آن توجه کنید. هر چه رنگ آن با پوست شما هماهنگ تر باشد قدرت پوشانندگی و یکدست شدن پوست شما بیشتر می شود. کرم موس را روی خط چانه امتحان کنید و در نور روز آن را چک کنید. اگر بدون مالیدن، رنگ ناپدید شد، رنگ کرم موس عالی است. 

روش استفاده از آن همانند کرم پودر است به این صورت که با اسفنج، انگشت و قلم ها و پدهای آرایشی قابل استفاده است. برای آرایش روزانه می توانید مقدار کمی از موس را روی پوست صورت پخش و محو کنید.  اگر پوشش کم می خواهید ، کرم را با انگشت روی پوست پخش کنید.برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید. 

بیشتر بخوانید:

آموزش قدم به قدم آرایش صورت طبیعی و دخترانه + تصاویر

برنامه روتین شبانه مراقبت از پوست

رازهایی برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب در عید نوروز

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید