کلیپ آموزش آرایش چشم ساده و شیک

2773
آرایش چشم ساده

چشم ها اصلی ترین بخش صورت هستند که بیشترین تاثیر را در جذب اطرافیان دارند. اگر می خواهید گیرایی و جذابیت چشم هایتان را افزایش دهید و مانند یک آرایشگر حرفه ای چشم هایتان را آرایش کنید با ما همراه باشید.

 

فیلم آموزش آرایش چشم ساده و شیک

 

۱- یکی از نکات مهمی که برای شروع آرایش باید رعایت کنید این است که روی پلک هایتان پرایمر بزنید. استفاده از پرایمر می تواند تا چند ساعت آرایش را روی صورتتان ثابت نگه دارد.(پرایمر چشم چیست / معرفی بهترین برندهای پرایمر چشم)

۲- براش را داخل سایه بزنید و پودرهای اضافی آن را بتکانید. سپس مانند فیلم زیر، پشت چین خوردگی پلک را سایه قهوه ای بزنید و آن را محو کنید.

۳- در گوشه داخلی چشم ها و زیر ابرو از هایلایتر بزنید.

۴- با استفاده از براش سرگرد به زیر چشم هایتان سایه قهوه ای تیره بزنید و کمی محو کنید.

۵- مانند فیلم، پشت خط پلک بالا را با استفاده از سایه قهوه ای تیره کمی سایه بزنید و محو کنید.

۶- مژه هایتان را فر کنید و ریمل بزنید. ریمل را به صورت رفت و برگشتی روی مژه ها بزنید و این کار را چند بار تکرار کنید. می توانید برای زیباتر شدن آرایش تان از مژه مصنوعی استفاده کنید.

 

نکته: اگر زیر چشم هایتان گود افتاده و یا سیاه است بهترین روش برای محو کردن آن ها کانسیلر می باشد. کمی از کانسیلر که یک یا دو درجه روشنتر از پوستتان است را با نوک انگشت به زیر چشم هایتان بزنید و پخش کنید. همچنین برای محو کردن نقاطی که دارای لک و قرمزی هستند نیز می توانید از کانسیلر استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش آرایش چشم ساده و دخترانه + فیلم

آموزش آرایش چشم دخترانه با سایه صورتی و مشکی + فیلم

آموزش آرایش چشم ساده و کاربردی مناسب عروسی + فیلم

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم قهوه ای و طلایی با تصاویر

آموزش آرایش چشم با سایه چشم اکلیلی + جدیدترین مدل ها

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید