یک روش ساده و سریع برای براشینگ جلوی موها + فیلم

3192

براشینگ کردن موها در ظاهر امری ساده به نظر می رسد اما یک براشینگ حرفه ای که بتواند موهای شما را به بهترین وجه ممکن حالت دهد و وزی موها را کامل برطرف نماید نیازمند تمرین و تکرار فراوان است. در ادامه به شما آموزش می دهید چطور با سشوار به موهایتان حالت دهید و چطور به صورت حرفه ای براشینگ جلوی موها را انجام دهید.

برای یک براشینگ حرفه ای …

اگر می خواهید موهایتان خوب حالت بگیرد حتما باید موهایتان تمیز باشد.

موهای خیس برای سشوار کشیدن مناسب نیستند. رطوبت اضافی موها را با باد سشوار بگیرید. سعی کنید سشوار را از بالا روی موها بگیرید زیرا استفاده از سشوار در جهت مخالف موها، وز موها را بیشتر خواهد کرد.

موها را به دسته های بسیار کوچک تقسیم کنید و هر قسمت را با درجه حرارت بالای سشوار چندین بار سشوار بکشید.

حتما قبل از سشوار کشیدن، از اسپری دو فاز روی موها استفاده کنید تا موهایتان کمتر آسیب ببیند.

سشوار را همزمان با برس حرکت دهید و به صورت اریب بالای موها نگه دارید. (حرفه ای شدن در این کار نیازمند کسب تجربه فراوان است.)

بیشتر بخوانید: آموزش کامل صاف کردن موها با سشوار توسط خودتان

براشینگ حرفه ای موها

براشینگ جلوی موها + فیلم

یکی از وسایلی که برای یک براشینگ حرفه ای به آن نیاز دارید یک برس گرد و بزرگ است. برس گرد اگر کیفیت مناسبی داشته باشد در برابر حرارت مقاوم است و شانه های آن ذوب نمی شود. پس برسی را انتخاب کنید که بتواند گرمای زیاد سشوار را تحمل کند.

برس های گرد فلزی و سرامیکی از بهترین برس ها برای براشینگ موها هستند زیرا حرارت سشوار را در خود نگه می دارند و باعث حالت پذیری بیشتر موها می شوند.

 

یک فوت کوزه گری که معمولا آرایشگرها از آن استفاده می کنند این است که آن ها روی قسمت هایی از مو بیشتر وقت می گذارند که بیشتر دیده می شوند بنابراین تمرکز خود را روی صاف کردن موهای اطراف صورت می گذارند، این حرکت باعث می شود موهای شما بسیار مرتب تر و شیک تر به نظر برسد.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش سشوار کشیدن موهای کوتاه توسط خودتان

ترفند ساده برای پرپشت نشان دادن موها با سشوار + فیلم

آموزش کامل صاف کردن موها با سشوار توسط خودتان

8 راهکار که به کمتر شدن آسیب ‌های ناشی از براشینگ مو کمک خواهد کرد

آموزش چند مدل خودآرایی مو ساده و شیک + فیلم

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید