اولین بازی برای ساعت های هوشمند

123

اولین کلون یا کپی از بازی Flappy Bird برای دستگاه‌های پوشیدنی اندرویدی عرضه شده و هم‌اکنون به صورت رایگان از طریق گوگل پلی قابل دانلود است. البته اسم آن متفاوت است و Flopsy Droid نام دارد. با این بازی تجربه خوب و موفقی از بازی معروف Flappy Bird بر روی مچ دست خود انجام دهید.

این بازی ساخته شده تا در دستگاه‌های پوشیدنی اندرویدی بازی شود، پس شما برای انجام این بازی باید ابتدا یکی از دستگاه‌های پوشیدنی را با گوشی هوشمند خود جفت کنید تا بتوانید به این بازی بپردازید و از آن لذت ببرید.

در این بازی شبیه به  Flappy Bird هیچ نوع پرنده‌ای در هیچ‌جا دیده نمی‌شود. بلکه پرنده با یک ربات اندرویدی سبز رنگ جایگزین شده است و وظیفه شماست تا این ربات اندرویدی را در بین لوله‌های معروف و نوستالژیک عبور دهید. اینطور که معلوم است نسخه های ابتدایی از این بازی نیز بسیار عالی بر روی دستگاه‌های پوشیدنی اندروید اجرا می‌شود. برای مثال بر روی دو دستگاه ال‌جی جی واچ و سامسونگ گیر لایو که از دیروز به صورت جهانی عرضه شده‌‌اند.

بازی Flappy Bird از چند ماه پیش با خود طوفانی را به راه انداخت و در هر دو فروشگاه معروف آی‌تونز برای ابزار های iOS و گوگل پلی برای ابزار‌های اندروردی در دسترس قرار گرفت. از زمانی که نسخه اصلی این بازی به وسیله توسعه دهنده آن از استور‌های ذکر شده حذف شد، شاید بیش از هزار کلون و کپی از این بازی ساخته شده که می‌توان Flopsy Droid را یکی از آن‌ها برای ساعت‌های هوشمند اندروید ویر نام برد.

کانال زیبایی شبره
loading...

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید