بتا 3 برایIOS 7 عرضه شد

74

همچنان که انتظار می رفت اپل روز دوشنبه بتا سوم از iOS 7 را عرضه نمود. دقیقا دو هفته بعد از دومین از سرگیری کار بر روی این نرم افزار بوسیله توسعه دهندگان این کار را اپل انجام داد.
این عرضه دو هفته بعد از گمانه زنی های اخیر است که کمپانی اپل برنامه ریزی کرده بود که در بازه های زمانی دو هفته ای بتا را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

نسخه جدید شامل بهبود در عملکرد کلی و تعمیر تعدادی از مشکلات مربوط به بتا دوم می باشد. این مشکلات شامل مسائل مربوط به iCloud ، AirPlay و اپلیکیشن پیام بود.

گوشی iOS 7 اپل,انواع گوشی اپل

واسط کاربری نیز چند مشکل کوچک نیز داشت که بیشتر مربوط به ناپیدا بوددن پوشه ها، طراحی مجدد کنترل های موزیک و تقویمی که رویدادها را بر رویش نشان دهد . این آبدیت ها همچنین بهبود FaceTime و Siri voice بهتر را با خود به هممراه داشته است.

عملیات استاندارد سازی اپل نشان می دهد که چندین ورژن بتا برای این نرم افزار خواهد آمد تا نسخه اصلی به عموم عرضه شود. اپل می گوید که iOS 7 برای پاییز به عرضه عمومی گذاشته خواهد شد. 6 iOS نیز چهار نسخه بتا داشت که بین اوایل جون تا اواخر سپتامبر سال گذشته عرضه شد. در نتیجه انتظارات بر این است که یک نسخه بتای دیگر نیز بعد از این بتا بیاید.

منبع:technologyha.com

کانال زیبایی شبره
loading...

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید