بهترین انتخاب رنگ رژ لب برای فصل بهار

1030

‌بیشتر خانم‌ها به آرایش کردن علاقه دارند علاوه بر این بهار فصلی است که میل بیشتری برای استفاده از رنگ‌ها و بخصوص آرایش کردن را در افراد ایجاد می‌کند. بخشی از آرایش رژ لب است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی کلی صورت دارد.

کرم براق

این رنگ، به اندازه‌‌‌ای ظریف است که می‌‌‌تواند مانند یک رنگ کرم ساده دیده شود. و تنها تا حدی درخشش دارد که به عنوان یک براق کننده لب معمولی شناخته نشود.

یک رژ لب بدون رنگ

ظاهری با آرایش بی رنگ و طبیعی، هنوز هم مد روز به حساب می‌‌‌آید. این رژ لب بدون رنگ، لبتان را به خوبی آبرسانی کرده و رنگ طبیعی آن را تنها اندکی پررنگ خواهد کرد.

رژ لب مات

برای اعمال این رژ شیک و زیبا، بهتر است ابتدا لب‌‌‌های خود را لایه‌‌‌برداری نموده و از قبل مرطوب کنید. همچنین، مطمئن شوید که این سایه رنگی، پررنگ‌‌‌تر از رنگ پوست طبیعی شما (برای جلوگیری از برخورداری از یک ظاهر بی رنگ) است.


بیشتر بخوانید: رژ لب قرمز مناسب پوستتان را انتخاب کنید


مرجانی خالص

اگر چه این رنگ به شدت متفاوت و تا حدودی غیرعادی است، اما با این حال، از درخشش بی نظیری برخوردار می‌‌‌باشد. یک لایه از این رژ زیبا و خاص، می‌‌‌تواند درخشش هلویی رنگ ظریفی را به وجود آورده و یک رنگ طبیعی به لب‌‌‌هایتان ببخشد.

استفاده از رژ لب‌های دو رنگ

برخورداری از یک رنگ لب جذاب و ملایم با استفاده از این رژ لب دو در یک به طور قابل توجهی آسان‌‌‌تر خواهد شد. شما می‌‌‌توانید از هر رنگ به تنهایی استفاده کرده و یا برای دستیابی به یک ظاهر آمبره، آنها را بر روی لب پایین خود با هم ترکیب نمایید.

 


بیشتر بخوانید: چگونه رژ لب تیره بزنیم؟


ارغوانی روشن

این رژ لب خاص بسیار زیباتر از رنگ صورتی بوده و پوشش خوبی بر روی لب شما ایجاد خواهد نمود.

پرتقال خونی

به نظر می‌‌‌رسد که این سایه رنگی جذاب و قابل توجه ممکن است بهترین انتخاب برای شب‌‌‌های تابستان باشد، اما شاید بد نباشد که از یک فرمول مات جسورانه (و کمی برنزه) استفاده نمایید.


بیشتر بخوانید: چگونه ماندگاری رژلب را افزایش دهیم؟


قرمز آلبالویی

این رژ لب خوش رنگ و کلاسیک می‌‌‌تواند با قدرت روشن کنندگی آنی چهره، یک ظاهر جذاب و در عین حال طبیعی کلاسیک به شما اعطا نماید.

قرمز شرابی

این رژ لب مومی می‌‌‌تواند لب‌‌‌های شما را به یک رنگ قرمز جذاب و فوق العاده درآورد.

بنفش پررنگ

جالب است بدانید که ته رنگ‌‌‌های بنفش (به جای رنگ قرمز خونی)، می‌‌‌توانند تفاوت زیادی بین یک ظاهر عادی و غیرجذاب، و یک ظاهر خاص و پرشور ایجاد کنند.

 

 

کانال زیبایی شبره

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید