جدیدترین ابتکارات فناوری برای کمک به مادران و نوزادان

162
در نمایشگاه سی ای اس 2015 تولیدات ابتکاری فراوانی برای کمک به مادران و پدران برای نگهداری از نوزادان ارائه شد. برخی از این اختراعات به شرح زیر است.

پستانک هوشمند

Pacif-i یک پستانک هوشمند است که به طور بی سیم به گوشی هوشمند کاربران وصل می شود. این پستانک هوشمند دمای دهان نوزادان را کنترل کرده و اطلاعات مربوط به آن را برای گوشی مادر ارسال می کند. تغییرات دمای یاد شده می تواند مادر را از بیماری احتمالی نوزادش مطلع کند. پستانک یاد شده 39 دلار قیمت دارد.

2874112_255

 Temptraq برای کنترل دمای بدن
2874113_575

دستگاه دیگری که کار مشابهی می کند Temptraq نام دارد. ابزار یاد شده که ظاهری شبیه به یک وصله دارد زیر بازوی کودک بسته می‌شود و از طریق یک برنامه همراه به طور 24 ساعته مادر یا پدر را از تغییرات دمای بدن نوزاد مطلع می کند. محصول یاد شده هنوز برای فروش عرضه نشده و در حال تست و کنترل های نهایی است.

بررسی دقیق روند تغذیه نوزاد

2874114_849

GLGL هم یک نگهدارنده بطری است که با فناوری بی‌سیم بلوتوث هم سازگار است. این ابزار وزن بطری را قبل و بعد از غذا دادن به نوزدان محاسبه کرده و سپس داده های یاد شده را در یک برنامه همراه ذخیره می‌کند. این کار به مرور زمان انجام شده و والدین با بررسی آن می‌توانند سیر رشد و نحوه تغذیه نوزادشان را به طور دقیق زیر نظر داشته باشند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید