مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی

197

شاید تعجب کنید وقت طلا است و وقت شناسی هم بسیار مهم است؛ وقتی هم که ساعت بدن مطرح باشد، این نکته مهم تر می‌شود. تحقیقات دانشمندان نیز ثابت می‌کند احساسات، نیازها و توانایی‌های ما در ساعات مختلف شبانه روز تفاوت می‌کنند و در نتیجه، محققان از بهترین ساعت برای رابطه جنسی تا ساعتی که احتمال مرگ انسان در آن بیش تر است، خبر داده‌اند.
ساعت 5 و 48 دقیقه صبح، زمانی است که هم بدن مرد و هم بدن زن در اوج آمادگی برای رابطه جنسی است و احتمال اورگاسم هر دو در بالاترین حد قرار دارد.

به گزارش سایت «دیلی میل»،،دانشمندان هم چنین می گویند، اگر قرار باشد کسی دچار حمله قلبی شود،‌ احتمال آن در ساعت 6 و 53 دقیقه صبح بیش از همه است.

مردم در خیلی جاها عادت دارند به طور میانگین ساعت 7:35 دقیقه بیدار شوند،‌ آن وقت ساعت 8 زمانی است که بیش از هر موقع دیگری سرحال هستند.

ساعت 10:06 صبح زمانی است که خانم‌ها بیش‌ترین جلوه را دارند و زیباتر به نظر می‌رسند و ساعت بدن می‌گوید، 11 صبح بیش‌ترین احتمال مردن وجود دارد.

بهترین وقت برای یک چرت کوتاه در 12:37 دقیقه، رفتن به دندانپزشکی در 2 بعدازظهر، گردگیری 3:13 عصر، ورزش 5:44 و خلاقیت در 10:51 شب است.

 

 

 

منیع: سلامانه

 

 

*آیا رابطه جنسی در دوران بارداری ممنوع است؟

*اشتباهات رایج خانم‌ها در رابطه زناشویی

*۶ راه برای درمان مشکلات جنسی

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید