چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

625

شاید بعضی از خانم‌ها از آرایش کردن خسته شده باشند اما هنوز دوست دارند زیبا و جذاب به نظر برسند، شما با خواندن این تاپیک میتوانید با روش‌های طبیعی زیباسازی اعتماد به نفس خودتون را حفظ کنید.

حالا آیتم‌های مورد نظر زیبایی :

۱- استراحت کافی

هر شب به مقدار کافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را ۶-۸ ساعت هر شب توصیه می‌کنند.در کنار این ، به اندازه کافی آب بنوشید و از نوشیدنی‌های الکلی و قندی دوری کنید.این دو عامل در کنار یکدیگر به سلامت پوست کمک فراوانی می‌کنند و باعث می‌شوند زیر چشم گود رفتگی یا سیاهی بوجود نیاید.

 

۲- صورت تان را بشوئید

ابرو یکی از مهم ترین بخش‌های صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی آن دارد.براحتی و با مراجعه به یک آرایشگاه خوب می‌توانید اندازه و فرم آن را تغییر دهید. البته فراموش نکنید که موهای صورت تان را هم بردارید. بعد از این کار صورت تان بسیار شفاف  و روشن به نظر می‌رسدو بدون استفاده از مواد آرایشی زیباتر به نظر می‌رسید.

 

۴- به صورت و بدن تان مرطوب کننده بزنید

هر روز از یک مرطوب کننده خوب برای چرب کردن بدن و صورت تان کمک بگیرید.و هر زمان از خانه بیرون می‌روید مصرف کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید حتی در روزهای بارانی؛اگر بعد از رسیدن به خانه و شب هنگام از مرطوب کننده استفاده کنید پوست تان بسیار نرم و زیبا خواهد شد.

 

۵- رژیم غذایی

غذایی که میخورید نقش مهمی‌در سلامت و زیبایی شما دارد.مصرف میوه و سبزیجات به زیبایی و شفافیت پوست شما کمک فراوانی خواهد کرد. اگر هر روز قبل از هر وعده غذایی یک عدد میوه میل کنید هم سلام تر خواهید بود و هم پوست زیبایی خواهید داشت.

 

۶- مدل مو

قبل از اینکه در مورد مدل مو تصمیم بگیرید ، مطمئن شوید که آن مدل به صورت و اندام شمابرازنده خواهد بود.هر مدلی به هر خانمی‌نمی‌آید ، خیلی مهم است که مدلی انتخاب کنید که مناسب سن و متناسب با فرم صورت و اندام شما باشد.

 

۷-موهای سالم

برای شستن موهای تان فقط از شامپو و آن هم از نوع مناسب موهای تان استفاده کنید.اکثر خانم‌ها هر روز شامپو می‌زنند و سپس از نرم کننده استفاده می‌کنند.اما این فقط باعث می‌شود که موهایتان چرب و روغنی به نظر برسد. همچنین نرم کننده را از میانه مو تا انتهای آن باید بکار ببرید و به ریشه و کف آن نزنید.

 

 

منبع: http://family24.ir

 

 

* علت علاقه دختربچه‌ها به لوازم آرایشی چیست؟

* آرایش زنان ایرانی سوژه ی رسانه های خارجی

* چگونه لک های صورت را بپوشانید / نکات آرایشی

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید