آموزش شینیون فرانسوی کلاسیک 

2436

اکثر شینیون های فرانسوی ساده هستند و پیچیدگی خاصی ندارند، بسیاری از شینیون ها را می توانید در خانه روی موهایتان انجام دهید، هرچند در ابتدا ممکن است کمی سخت باشد اما با تمرین می توانید خودتان در منزل موهایتان را شینیون فرانسوی کنید. تقریبا همه مدل های شینیون فرانسوی با بستن مو در پشت یا بالای سر آغاز می شوند. محل قرار گرفتن موهای بسته شده روی سر در مدل های مختلف شینیون متفاوت است. شاید خودتان بتوانید با کمی خلاقیت یک طرح جدید خلق کنید. به طور کلی شینیون اینطور انجام می شود : موها پشت سر بسته شده و سپس لا به لا یا روی هم پیچیده می شوند و معمولا با سنجاق محکم شده و در جای خود قرار می گیرند. هرچند تئوری کار راحت تر از انجامش است و در عمل مراحل بیشتری طی می شود.

 


بیشتر بخوانید: میزانپلی یا پیچیدن مو با بیگودی چگونه است؟


 

آموزش شینیون فرانسوی کلاسیک 

برای شروع ابتدا موهایتان را از جلوی سر و پشت سر به دو قسمت تقسیم کنید. تقسیم بندی را از بالای گوش ها انجام دهید ، بخشی را جلوی سر آورده و بخش دیگر را پشت سر ببرید و با یک کش، پایین سر و نزدیک به گردن ببندید. اگر دوست دارید کلاسیک تر به نظر برسد، موها را بالای سر پوش دهید.

 

آموزش تصویری شینیون

 

موهایی که پشت سر بستید را شانه بزنید، سپس زیر جایی که مو بسته شده جمع کنید و با یک کش دیگر موها را دوباره همانجا ببندید. مو را باید طوری ببندید که قسمت انتهای آن آزاد بماند تا در مرحله بعد بتوانید آن را روی باقیمانده مو بیاورید. کمی از اسپری نگهدارنده استفاده کنید تا موهایتان وز نکند، پس از اسپری زدن به آرامی بدون اینکه دندانه های شانه به موها گیر کند، روی موهای بسته شده را شانه بزنید تا یکدست و مرتب شود.

 

آموزش تصویری شینیون

 


بیشتر بخوانید: شینیون مو در 5 دقیقه!!


 

قسمتی از مو را که آزاد مانده بود به صورت شل دور کش بپیچید و پایین بیاورید. انتهای مو را با یک سنجاق  به موهای بسته شده متصل کنید تا در جای خود ثابت بماند.

 

آموزش تصویری شینیون

 

حالا نوبت به موهای جلوی سر می رسد. موها را دوباره به دو قسمت تقسیم کنید (سمت راست و چپ)، هر قسمت را که جدا کردید به آرامی شانه بزنید تا یکدست و مرتب شود. یک قسمت را پشت سر برده و از رو، دور جایی که موهایتان را بسته اید بپیچید.

 

آموزش تصویری شینیون

 


بیشتر بخوانید: مدل موهای مناسب برای موهای کم پشت


 

برای اینکه این قسمت از مو با سایر قسمت ها قاطی نشود، در جایی که مشخص نباشد با یک کش سر آن را ببندید سپس به پیچیدن مو، دور موهای بسته شده تا جایی که بلندی موهایتان اجازه می دهد ادامه دهید و در نهایت جایی زیر که دیده نشود، موها را با یک سنجاق به صورت مخفی به موهای دیگر متصل کنید.

 

آموزش تصویری شینیون

 

همین کار را با موهای سمت دیگر انجام دهید تا این مدل موی شینیون تکمیل شود.

 

آموزش تصویری شینیون

 

همانطور که دیدید درست کردن شینیون فرانسوی در منزل ساده است و با یکی دوبار امتحان حتما می توانید موها را به شکل دلخواه جمع کنید.

 

منبع: بانوی شهر

 

بیشتر بخوانید:

مدل های شینیون موی کم پشت

مدلهای شینیون موی ساده و اروپایی

جدیدترین مدلهای میکاپ و شینیون عروس اروپایی ۲۰۱۷

این شینیون های ساده دخترانه را خودتان درست کنید

چند مدل شینیون مرحله به مرحله بافت مو

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید