بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را چگونه انتخاب کنیم ؟

423
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در واقع به فعالیت های اختصاص داشته است که در حوزه دیجیتال انجام می گردد و این فعالیتها بر پایه اینترنت می باشند. با توجه به اینکه علم و تکنولوژی امروزه پیشرفت بسیاری کرده اند مردم از تلفن های همراه هوشمند نسبت به گذشته بیشتر استفاده می کنند و این گوشی ها به قدری پیشرفته شده اند که میتوانند بسیاری از نیازهای مردم را برطرف کنند. دیجیتال مارکتینگ از روش های بازاریابی سنتی فراتر است و میتوان آن را جز جدیدترین ها به شمار آورد.

برطرف کردن نیازهای کاربران عموما از طریق فضای دیجیتال و اینترنت می باشد.

ابزارهای مختلفی را می توان جزئی از دیجیتال مارکتینگ به شمار آورد که در ادامه به آن ها اشاره شده است:

در دنیای رقابتی امروز که هر کس تلاش می کند به عنوان برترین انتخاب شود شما باید تلاش خودتان را بالاتر ببرید و در این حوزه مشغول به فعالیت شوید تا بتوانید در میان رقبای دیگر پیروز شوید.

نکته ) بازاریابی دیجیتال همه ی ابزارها و فعالیت های را شامل می شود که در بستر دیجیتال برای بازاریابی محصول و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد که این بستر دیجیتال شامل موارد مختلفی از جمله اینترنت ، وب ، گوشی همراه و دیگر ابزارهای دیجیتالی می شود.

در ادامه این مقاله مطالبی در خصوص دیجیتال مارکتینگ و مزیت های آن و خدمات دیجیتال مارکتینگ برای شما ذکر شده اند تا بتوانید بهترین شرکت را شناسایی کنید. همچنین به معرفی بهترین شرکت مشاوره دیجیتال مارکتینگ پرداخته ایم. ما را همراهی کنید.

دیجیتال مارکتینگ

معرفی مدل های دیجیتال مارکتینگ

۱)بهینه سازی موتورهای جستجو ( SEO)

سئو یک فرآیند ساده و معمولی نیست که به سادگی امکان پیاده سازی کردن آن وجود داشته باشد چرا که نیاز به صبر و دانش و علم در این حوزه داشته است. موتورهای جستجوگر هر چند وقت یکبار الگوریتم های رتبه بندی شان را تغییر می دهند که این الگوریتم قابل پیش بینی نمی باشند. چون این مهندسین هستند که وظیفه دارند اطلاعات خودشان را در این زمینه بروز نگه دارند. سئو موجب می شود که شما در موتورهای جستجو مانند یاهو ، گوگل و…. در صدر نتیجه ها به نمایش گذاشته شوید.

سئو از جمله مهم ترین و معروف ترین مدل دیجیتال مارکتینگ است که در مقابل با روشهای دیگر کم هزینه و جز پررقابت ترین ها به شمار می رود.

حالا تصور کنید که شما از سئو استفاده کرده اید و این روش را بکار برده اید و  در صدر نتیجه های موتورهای جستجو به نمایش گذاشته شده اید و از طرف دیگر چون امروزه روال تصمیم گیری برای کارهای بزرگ و کوچک تغییر پیدا کرده است و افراد برای برطرف کردن نیازهایشان از اینترنت استفاده می کنند وقتی نتیجه ها را مشاهده می کنند با وب سایت شما روبرو می شوند و به وب سایت شما سر می زنند و  به طبع کاربرانتان و پس از آن مشتریانتان زیادتر می شود و و  فروش بیشتری خواهید داشت.

فرقی نمی کند که نیاز مشتری خرید لباس، لوازم خانه ، سفارش غذا یا پیدا کردن تعمیرکار نزدیک محل سکونت باشد بلکه افراد برای رسیدن به نیازهایشان به دنبال ساده ترین راهکارها هستند که اینترنت جز مهمی برای برطرف کردن خواسته های آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن است.

سئو راهکارهایست که به واسطه بهینه سازی موجب سرعت سایت، درج و انتشار محتواها ، حل و فصل مشکل های تکنیکی ، لینک سازی داخلی و خارجی وبسایتتان می باشد.

نکته) استفاده کردن از سئو سبب می شود که وب سایت شما در میان وب سایتهای دیگر در رتبه های بالاتری قرار بگیرد و در صدر نتیجه های موتور جستجو به نمایش گذاشته شود. همانطور که اشاره کرده ایم زمانی که کاربران به جستجو برای رفع نیازهایش می پردازد در میان نتیجه ها به وب سایت شما ( چون در صدر نتایج است) برخورد می کند و وارد وب سایت می شود.

۲)بازاریابی محتوا CONTENT MARKETING

برخی اینگونه تصور می کنند که بازاریابی محتوا روشی جدیدی است ولی این تصور غلط بوده و مصداق های آن را می توانیم به دوره های اختراع دستگاه چاپ گوتنبرگ و پیش از آن جستجو کرد. چون با نوشتن محتواها نیازهای کاربر مرتفع می شود و موجب می شود اعتماد مشتری بیشتر شود و ناخودگاه مشتری به سمت شما خواهد آمد.

محتوا فقط به متن اختصاص ندارد و حتی می تواند قالب یک ویدئو یا بنر تبلیغاتی باشد و به صورت کلی محتوا حکم پادشاه وب سایت را دارد و به عنوان زیرمجموعه بازاریابی موتورهای جستجو  seo محسوب می گردد.

این نکته را بخاطر بسپارید که محتوا جز مواردیست که معمولا تمامی کاربران آن را قبول دارند .

۳)بازاریابی شبکه های اجتماعی یا Social media

قطعا شما هم جز افرادی هستید که حداقل در یکی از شبکه های اجتماعی عضو می باشید و با بازاریابی شبکه های اجتماعی آشنایی دارید و می دانید که فضای محیا شده است که کاربران عضو شده بتوانند برای هر کسب و کاری که دارند تبلیغ کنند پس حتما نیازی نیست شما وب سایت داشته باشید حتی با داشتن یک مغازه کوچک یا کسب و کار خانگی می توانید در شبکه اجتماعی میتوانید به تبلیغ بپردازید.

این نکته را نیز به خاطر بسپارید که با وجود اینکه مردم در اقشار مختلف جامعه در شبکه های اجتماعی حضور دارند ، تبلیغ شما بسیار موثر می باشد و در نهایت موفق می شوید که مشتری جذب کنید.

دیجیتال مارکتینگ

۴)تبلیغات کلیکی PPC

برعکس روش فوق این روش فقط مختص کسانی است که از خودشان وب سایت دارند و می خواهند خیلی سریع به نتیجه برسند و هم مشکل مالی ندارند.

  • اگر صبر و حوصله ندارید
  • می خواهید سریع تر به نتیجه برسید
  • قصد دارید سئو را دور بزنید
  • از نظر مالی مشکلی ندارید و عدد زیادی را میخواهید صرف کنید
  • دانش سئو را ندارید

پس به ازای هر کلیکی که کاربر انجام میدهد باید هزینه کنید و این هزینه را به موتورهای جستجو همانند گوگل پرداخت می کنید. اینکار به صورت مستقیم انجام نمی شود و شرکتهای هستند که به عنوان واسطه در این میان کمکتان کنند.

۵)ایمیل مارکتینگ

این روش از قدیم تاکنون استفاده می شده است و کاربران با ایمیل به سمت وب سایت شما یا محصول هایتان هدایت می شود و از روش های پربازده در حوزه دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

۶)تبلیغات آنلاین

شما در تبلیغات آنلاین محتوایات خود یا بنرتان را قرار میدهید و به ازای آن هزینه می پردازید. میتوانید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید که جز راهکارهای نیز برای رشد وب سایت شما و بازدید در زمینه سئو به شمار می رود.

از جمله با سابقه ترین نوع تبلیغات آنلاین میتوانیم به تبلیغات نمایشی اشاره کنیم که قطعا شما بنرهای را که در اطراف صفحه های اصلی یا درونی یک وب سایت هستند را مشاهده کرده ایم یا در اپلیکیشن ها و بازی موبایلی که بنرهای تبلیغاتی دیده می شود و این گونه تبلیغ ها میتوانند در وب سایتهای مختلفی که بازدید زیادی دارند قرار بگیرند. (هزینه این تبلیغ به وب سایت میزبان پرداخت می شود).

 

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ علمی است که در فرآیند بازاریابی کمک زیادی به شما داشته است و صاحبان کسب و کارها و برای مدیران بسیار تاثیرگذار می باشد تا بتوانند از دیگر رقباهایشان سبقت بگیرند و از این جهت عده ی علاقه دارند تا این علم را بیاموزند و حتی در این خصوص اطلاعاتی را کسب کنند تا بتوانند تجزیه و تحلیل کنند. ما به شما توصیه می کنیم که راهکارهای درست و نتیجه بخش را دنبال کنید و با توجه به هزینه و بودجه تان از این راهکارها استفاده نمایید. در این راستا در دوره ی آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی اینتن شرکت نمایید و مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید و این دوره به شما کمک فراوانی خواهد شد چون اساتید موفق و باتجربه ی در این مجموعه حضور دارند که پروژه هایتان را به راحتی تحلیل کرده و راهکارهای مناسبی را به شما ارائه می کنند تا بتوانید در مسیر اصولی و درست قرار بگیرید. اگر به دنبال مشاوره دیجیتال مارکتینگ هم هستید می توانید از شرکت های دیجیتال مارکتینگ دنبال کنید

 

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

شرکت اینتن از دیدگاه کاربران عزیز به عنوان بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ شناسایی شده است که در تهران مشغول به فعالیت است و مجموعه ی آن را نیروی های جوان و با پشتکار تشکیل داده است و همچنین دارای تیم فنی متعهد می باشد که در کارنامه کاری شان تجربه ی صدها پروژه موفق را دارند . شرکت اینتن از هلدینگ های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ است و شرکتهای همانند اینتن کلود ، رپورتاژ ادز ، زوم تک و … به عنوان زیرمجموعه های آن محسوب می شوند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم برای ایجاد تغییر و تحولی در کسب و کارتان حتما به دنبال استفاده از راهکارهای دیجیتال مارکتینگ باشید. همکاران ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ آماده اند تا شما را با مشاوره های رایگان در این زمینه همراهی کنند. شرکت اینتن تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند مشتریان خود را به موفقیت برساند.

رپورتاژ آگهی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید