ایده های خوشگل سازی موها با سنجاق سر + تصاویر

7368
مدل مو با سنجاق سر

مدل مو با سنجاق سر یکی از ترندهای پرطرفدار امسال است که اگر به درستی استفاده شود تغییر زیادی در ظاهر موها ایجاد می کند. در این مطلب روش های ساده و خلاقانه برای تزئین و زیباسازی موها با سنجاق سرهای ساده و رنگی را برایتان فراهم کرده ایم. با ما همراه باشید. 

 

ایده های زیباسازی موها با سنجاق سر

ساده ترین مدل برای تزیین مو با سنجاق پیچ و تاب دادن مو میباشد به این روش که دسته ای مویتان را جدا نموده و کمی آن را بچرخانید و در پایان جای آن را با سنجاق محکم نمایید و این مدل مو برای کسانی که دارای موهای صاف میباشد بسیار مناسب بوده و حالت زیبایی به موهایشان می دهد.

مدل مو با سنجاق سر

 

سنجاق سر‌های ساده یا رنگی را با فرم هشتگ روی موهایتان بزنید. مانند تصویر زیر موهایتان را آبشاری ببافید یا بخشی از مو‌های جلو را به عقب ببرید و دو سنجاق سر به طور موازی روی آن‌ها بزنید. سپس دو سنجاق دیگر عمود بر دو سنجاق اولی بزنید.

مدل مو با سنجاق سر

مدل مو با سنجاق سر

 

سنجاق سرها را به شکل حرف V انگلیسی روی بخشی از موهایتان بزنید. ابتدا یک سنجاق را روی مو‌ها بزنید و سپس سنجاق بعدی را از انتهای سنجاق اول بزنید و بقیه را به موازات آن‌ها به مو‌ها بزنید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل های گیره و سنجاق سر، ترند سال ۲۰۱۹

مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر

 

دو بخش از موهایتان را از دو طرف سرتان به عقب ببرید و آن‌ها را از پشت روی هم بگذارید. حالا با سه سنجاق سر این دو بخش را به شکل مثلث روی هم محکم کنید.

مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر

برای زیباتر کردن بافت موهایتان و همچنین برای این که موهای کوتاه از بافت بیرون نزد می‌توان چند سنجاق رنگی زیبا داخل بافت زد.

بیشتر بخوانید: آموزش ۶ مدل ساده و کاربردی بافت مو با تصاویر

مدل مو با سنجاق سر

تزئین مدل مو به شیوه قدیمی جذابیت زیادی دارد و امروزه هم شما به راحتی می توانید با قرار دادن چندین سنجاق سر یک رنگ و یک مدل در کنار یکدیگر به تزئین موهایتان بپردازید.

مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر

یک روش ساده دیگر برای مدل دادن به موها، ضربدری قرار دادن سنجاق ها روی یکدیگر می باشد.

مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر مدل مو با سنجاق سر

مدل موی دم اسبی از زیباترین مدل های مو می باشد که هیچ وقت قدیمی نمی شود. برای جذاب تر کردن این مدل، مانند تصویر زیر با استفاده از سنجاق سر موهایتان را بالاتر نگه دارید.

بیشتر بخوانید: آموزش ترفندی برای پرحجم نشان دادن موی دم اسبی

مدل مو با سنجاق سر

مدل مو با سنجاق سر به شکل ستاره

مدل مو با سنجاق سر

1 نظر

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید