ترفندهای ویژه برای آرایش ابروها

1104
آرایش ابرو

داشتن ابروهای پرپشت و بی نقص و طبیعی در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد همچنین چشم ها را درخشنده تر و زیباتر نشان خواهد داد. اما ممکن است ابروهایتان را به دلایل متعددی از دست داده ‌باشید مثلا به دلیل بیش از اندازه با موچین، کندن یا پیری یا حتی شیمی‌درمانی یا…

اما نگران نباشید، می‌توانید همانند ابروهای طبیعی جای آن را بکشید. تنها کافی است اصول درست آرایش کردن ابرو را یاد بگیرید تا زیبایی ابروهای خود را دوچندان کنید. 

 

آموزش تصویری آرایش ابرو

ابتدا یک مداد همرنگ ابرو‌های طبیعی‌تان یا یک درجه روشن تر از ابروهایتان را انتخاب کنید و خیلی ملایم جای ابروهای قبلی را با همان حالت بکشید.  برای پر کردن نقاط خالی ابرو ها با کمک مداد ابرو باید ضربه های سطحی و سریعی را روی نقاط خالی ابرو بزنید تا خط هایی شبیه به موهای کوچک ابرو روی نقاط خالی ایجاد شود. توجه داشته باشید که نباید با کشیدن مداد ابرو در همه سطح ابرو ها خط هایی پیوسته و پهن روی ابرو های خود ایجاد کنید. 

برای اینکه خط های کشیده شده روی ابرو هایتان به صورت واضح دیده نشوند با کمک قلم مو و یا شانه ای کوچک اثر مداد را روی ابرو هایتان محو کنید.

در صورت تمایل می توانید بعد از مداد کشیدن، به سراغ سایه ابرو یا اکوا بروید و با یک برس ابرو روی قسمت‌های کشیده‌ شده را پر کنید. حواستان باشد که باید تمام سطح ابرو به طور یکنواخت رنگ داشته باشد. 

 

آرایش ابرو

 

شما می توانید با تمرین و تکرار فراوان با روش بالا عیب های موجود در ابرو هایتان را به راحتی برطرف سازید.

 


بیشتر بخوانید: آموزش حرفه ای طراحی ابرو با مداد و سایه


برطرف کردن فاصله زیاد بین ابروها

وقتی فاصله بین ابروها خیلی زیاد باشد  حالت چشم‌ها تغییر می‌کند، که نه چشم‌ها می‌توانند خود را نشان دهند و نه ابروها. به همین دلیل توصیه می‌کنیم گوشه داخلی ابروها را با سایه ابرو اصلاح کرده و به آنها حالت دهید. باید ابروها به طریقی پر شوند تا یک خط مستقیم در گوشه داخلی خودنمایی کند. 

 

اگر ابروهایتان خالی شده است

اگر ابروهایتان تنک شده است یعنی به طور نقطه نقطه بخش‌هایی از آن خالی شده‌است باید به طریقی این جاهای خالی را بپوشانید، البته باید حواستان باشد که حالت ابرو مصنوعی نشود، بهترین کار این است که با مداد ابرو یا با سایه ابرو روی قسمت‌های خالی ضربات آهسته بزنید. فراموش نکنید اگر احساس کردید که هیچ کدام از این روش‌ها به تنهایی جواب نمی‌دهد، می‌‌توانید از هر دو روش به همراه هم استفاده کنید. 

 

اصول آرایش ابرو برای ابروهای کم پشت

خانم‌های زیادی هستند که از همان اول ابروهای چندان پری ندارند. برای اینکه ابروهای کم‌پشت، حالت خود را به خوبی نشان دهند باید داخل آنها پر شود. البته نه به طریقی که ابروها حالتی مصنوعی پیدا کنند. اگر شما هم جزو این دسته هستید باید آنقدر با مهارت این کار را انجام دهید که هیچ کس به جز خودتان متوجه این پرشدگی ابرو نشود. 

آرایش ابرو

 


بیشتر بخوانید: آشنایی با محصولات آرایش ابروها


استفاده از روغن کرچک برای رشد و تقویت ابروها

روغن کرچک به سرعت باعث رشد ابروها شده و امتحان خود را پس داده است . مقداری روغن کرچک طبیعی را به پنبه مالیده و آن را به آرامی روی ابروها و محل های ریزش ماساژ دهید . این کار را با آرامش و به آرامی انجام داده و بگذارید چند دقیقه ای بماند . حتی می توانید آن را نشویید و بگذارید تا خشک شدن همچنان روی ابروها باقی بماند تا تاثیر بیشتری داشته باشد. 

همچنین می توانید یک قاشق روغن کرچک را با ۲ عدد قرص ویتامین E مخلوط کنید و به ابروهایتان بزنید.

 

تقویت ابروها با روغن بادام

روغن بادام یک ماده طبیعی بسیار خوب برای رشد ابرو ها شناخته شده است . این روغن را با یک پنبه به ابروها بمالید و سه یا چهار بار در هفته تکرار کنید . برای شستن چربی روغن روی ابرو از مواد شوینده شیمیایی استفاده نکنید و سعی کنید با شیر شستشو دهید تا تاثیر آن بیشتر باشد. 

برگرفته از: arayeshgari.com

 

بیشتر بخوانید:

راهنمای فرم دادن به ابروها و آرایش حرفه ای ابرو

معرفی بهترین برندهای سایه ابرو

آشنایی با محصولات آرایش ابروها

آموزش حرفه ای برداشتن ابرو با تصاویر

همه چیز درباره کاشت ابروی طبیعی، روش انجام و هزینه

اصول انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو

رنگ کردن ابرو + معرفی چند رنگ موی زیبا برای ابرو

1 نظر

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید