ترفندهای کشیدن خط چشم سریع و حرفه ای

3233
ترفند کشیدن خط چشم

کشیدن خط چشم یکی از سخت ترین مراحل آرایش است که نیاز به مهارت زیادی دارد این کار ترفندهای خاص خود را دارد که با تمرین و تکرار می توانید به در کشیدن خط چشم حرفه ای شوید. 

در این مطلب چند ترفند جالب و کاربردی برای کشیدن خط چشم آموزش می دهیم که با استفاده از آن ها می‌توانید خط چشم خود را حرفه ای و بی عیب و نقص بکشید. 

 

کشیدن خط چشم دنباله دار با استفاده از نوار چسب

اگر می خواهید یک خط چشم دنباله دار یا اصطلاحا گربه ای بکشید به روش زیر عمل کنید. گوشه چشمتان در امتداد چشم پایین، چسب بزنید و خط چشم خود را با خیال راحت بکشید. حتما چسب ها را در هر دو چشم به صورت قرینه بزنید که خط چشم در هر دو چشم مانند هم شود. 

ترفند کشیدن خط چشم

 

اگر نوار چسب در اختیار نداشتید یا روی چشم هایتان آرایش داشتید مانند تصویر از کارت اعتباری هم می توانید استفاده کنید. کارت را موازی با گوشه پایین چشم قرار دهید و خط چشم را در امتداد آن بکشید. 

ترفند کشیدن خط چشم

از نشانه گذاری برای کشیدن خط چشم کمک بگیرید

با کمک این ترفند می توانید مسیر کشیدن خط چشم را روی هر دو چشم ها با کمک نقطه هایی مشخص کنید سپس این نقطه ها را به هم وصل کنید. 

ترفند کشیدن خط چشم

 

خط چشم را نازک تر بکشید

هر چه خط چشمی که می کشید نازک تر باشد سریع تر به حالت دلخواهتان می رسید. کافیست که روی خط مژه یک خط نازک بکشید. 

ترفند کشیدن خط چشم

 

خط چشم نامرئی بکشید

از مشکلاتی که هنگام کشیدن خط چشم پیش می آید اینست که بین خط مژه و خط چشم فاصله ایجاد می شود. برای رفع این مشکل بهتر است پس از کشیدن خط چشم از مداد چشم داخل مژه های بالایی پلک بکشید تا این فاصله پر شود. 

همچنین زمانی که فرصت کافی برای آرایش کردن ندارید می توانید بی خیال کشیدن خط چشم شوید و از این ترفند برای جذابیت بیشتر چشم ها و مژه ها استفاده کنید. 

 

ترفند کشیدن خط چشم

 

خط چشم را محو کنید

اگر با رعایت همه ترفندها باز هم نمی توانید خط چشم تان را صاف بکشید نگران نباشید. می توانید آن را محو کنید و عیوب آن را بپوشانید. برای این کار کافی است مانند تصویر زیر خط چشم خود را با مداد چشم بکشید یک برس تمیز بردارید و لبه های بیرونی خط جشم را محو کنید. 

 

ترفند کشیدن خط چشم

 

توصیه می کنیم برای این که خط چشم شما کیفیت بهتری داشته باشد ده دقیقه قبل از استفاده آن را درون فریزر قرار دهید تا بافت منسجم تری داشته باشد و روی چشم گلوله گلوله نشود. 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید